UkraineNOW

 

 

Искать


 

П'ятница, 24 Січень 2020 07:10

Робоча нарада з представниками Державної податкової служби та Державної виконавчої служби

Оцените материал
(1 Голосовать)

23 січня 2020 року при головному управлінні Пенсійного фонду України в Луганській області відбулась робоча нарада з представниками Державної податкової служби, Державної виконавчої служби, у якій взяла участь начальник управління з питань праці Головного управління Держпраці у Луганській області.

Під час наради обговорено питання співпраці щодо подолання незадекларованої праці на підприємствах (установах, організаціях) та у фізичних осіб – підприємців, що зареєстровані в області та першочергове вжиття заходів щодо детінізації зайнятості у сфері торгівлі товарами та послугами. Саме у цих сферах спостерігається найбільша кількість офіційно неоформлених працівників.

Посадовці обговорили практичні аспекти здійснення заходів щодо легалізації трудових відносин, забезпечення проведення із суб’єктами господарювання, що здійснюють діяльність у сфері торгівлі, тимчасового розміщення та організації харчування, інформаційну та роз’яснювальну роботу про неприпустимість допуску працівників без оформлення трудових відносин.

Прочитано 212 раз Последнее изменение П'ятница, 24 Січень 2020 08:18
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация