UkraineNOW

 

 

Искать


 

Вівторок, 21 Січень 2020 05:43

ГУ Держпраці інформує про необхідність суворого дотримання «Правил охорони праці під час технічного обслуговування та ремонту машин і обладнання сільськогосподарського виробництва»

Оцените материал
(1 Голосовать)

    Зимовий сезон для аграріїв країни, та зокрема, Луганщини, є періодом активного ремонту сільськогосподарської техніки. Тож, Головне управління Держпраці у Луганській області звертає увагу керівників підприємств агропромислового комплексу на необхідності суворого дотримання «Правил охорони праці під час технічного обслуговування та ремонту машин і обладнання сільськогосподарського виробництва».

    Наказом Мінпраці України від 30.11.2001 № 512 затверджені «Правила охорони праці під час технічного обслуговування та ремонту машин і обладнання сільськогосподарського виробництва» - НПАОП 01.41-1.01-01.

    Правила охорони праці під час технічного обслуговування та ремонту машин і обладнання сільськогосподарського виробництва (далі - Правила) поширюються на підприємства, установи і організації незалежно від їх підпорядкування та форми власності, на юридичних осіб, які займаються технічним обслуговуванням та ремонтом машин і обладнання сільськогосподарського виробництва (далі - підприємства).

    Правила встановлюють вимоги безпеки праці щодо організації та виконання технологічних процесів під час технічного обслуговування та ремонту машин і обладнання сільськогосподарського виробництва.

   Правила є обов'язковими для працівників підприємств, які займаються організацією технічного обслуговування та ремонту машин і обладнання сільськогосподарського виробництва.

    В правилах визначено перелік вимог до роботодавців щодо:

  • території, будівель та споруд;
  • організації робочих місць;
  • безпеки до інструменту, обладнання, приладів;
  • безпеки під час ремонту і технічного обслуговування машин і обладнання;
  • до застосування засобів захисту працівників;
  • до електроустановок і електросилового обладнання;
  • режиму праці та відпочинку;
  • організації навчання та вимоги до персоналу;
  • пожежної безпеки

    Наказом регламентуються особливості використання електроустановок та електросилового обладнання, організація навчання та вимоги до персоналу, пожежна безпека, режим праці та відпочинку працівників зайнятих на роботах з технічного обслуговування та ремонту машин і обладнання сільськогосподарського виробництва.

Прочитано 307 раз Последнее изменение Понеділок, 20 Січень 2020 14:46
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация