UkraineNOW

 

 

Искать


 

П'ятница, 17 Січень 2020 06:22

На семінарі з працівниками КП «Старобільськвода» було обговорено загальні вимоги стосовно забезпечення роботодавцями охорони праці працівників

Оцените материал
(0 голосов)

    Інспекторами відділу державного нагляду в хімічній промисловості Управління нагляду в промисловості і на об'єктах підвищеної небезпеки Головного управління Держпраці у Луганській області з метою популяризації питань охорони праці та виховання високої культури безпеки праці на підприємствах піднаглядних відділу проведена низка превентивних заходів за темою: «Загальні вимоги стосовно забезпечення роботодавцями охорони праці працівників».

    Так, наприклад, 15 січня 2020 року у районному комунальному підприємстві «Старобільськвода» (с. Чмирівка Старобільського району) був проведений семінар за темою «Загальні вимоги стосовно забезпечення роботодавцями охорони праці працівників»(далі – Загальні вимоги). Мета проведеного заходу - об’єднання зусиль задля досягнення мети у створенні на робочих місцях належних умов праці відповідно до нормативно-правових актів з охорони праці.

    Захід відбувся за участю посадових осіб та фахівців підприємства. Учасникам семінару було доведено, що «Загальні вимоги» встановлюють вимоги щодо створення безпечних і нешкідливих умов праці шляхом належного облаштування робочих місць і виробничих, санітарно-побутових та інших приміщень на підприємстві, безпечного використання працівниками засобів праці. В ході обговорення, було звернуто увагу, що для забезпечення належного виконання цих заходів, роботодавець призначає відповідальних осіб, забезпечує їх підготовку і спорядження згідно небезпеки виробництва, масштабів і специфіки підприємства. Роботи підвищеної небезпеки повинні виконуватися за нарядами допусками, оформленими у встановленому порядку. А у разі виникнення на підприємстві надзвичайних ситуацій і нещасних випадків, роботодавець повинен вжити термінових заходів для евакуації працівників, надання першої медичної допомоги потерпілим, локалізації і ліквідації аварії або пожежі, за необхідності залучити зовнішні служби невідкладної медичної допомоги.

    Учасники заходу отримали відповіді на низку питань, зокрема, що стосувалися оформлення нарядів допусків на проведення робіт підвищеної небезпеки та інші. Наприкінці заходу інспектором Головного управління Держпраці було наголошено, що підвищення рівня існуючих знань з охорони праці – це профілактика виробничого травматизму.

 

Прочитано 326 раз Последнее изменение П'ятница, 17 Січень 2020 06:24
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация