UkraineNOW

 

 

Искать


 

Субота, 11 Січень 2020 11:48

В Головному управлінні Держпраці завершено розслідування нещасного випадку зі смертельним наслідком

Оцените материал
(0 голосов)

    У Головному управлінні Держпраці у Луганській області завершено спеціальне розслідування нещасного випадку з водієм шкільного автобусу у Комунальному опорному закладі «Великочернігівська спеціалізована школа Станично-Луганського району Луганської області» Станично-Луганської районної ради, який, здійснюючи технічний огляд транспортного засобу, отримав смертельну травму.

    Спеціальне розслідування було проведено у відповідності до вимог Порядку розслідування та обліку нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17.04.2019 № 337. Спеціальною комісією були встановлені обставини нещасного випадку з використанням інформації наданої Головним управлінням Національної поліції у Луганській області.

    Основною причиною нещасного випадку з’явилися недоліки під час навчання безпечному виконанню робіт. За результатами спеціального розслідування складено акт за формою Н-1/П, визначено осіб, які допустили порушення вимог законодавства з охорони та розроблено заходи щодо запобігання подібним нещасним випадкам.

    В ході спеціального розслідування посадовими особами Головного управління у відповідності до вимог ст. 6 Закону України «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності» була проведена позапланова перевірка. За результатами перевірки виявлено ряд порушень нормативно-правових актів з охорони праці та притягнуто до адміністративної відповідальності одна посадова особа. За станом виконання заходів запропонованих спеціальної комісією встановлено контроль з боку інспекторського складу за галузевим напрямком.

Прочитано 253 раз Последнее изменение Субота, 11 Січень 2020 11:50
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация