Искать


 

П'ятница, 01 Квітень 2016 10:53

Інформація щодо превентивних заходів відділу державного нагляду в АПК, СКС на транспорті і у зв’язку

Оцените материал
(0 голосов)

 Інформація щодо превентивних заходів відділу державного нагляду в АПК, СКС на транспорті і у зв’язку

Протягом тижня інспекторським складом відділу державного нагляду в агропромисловому комплексі, у соціально-культурній сфері, на транспорті і у зв’язку Головного управління Держпраці у Луганській області була подовжена робота стосовно превентивних заходів на підприємствах і установах з метою дотримання умов з охорони праці.

Було проведено 6 семінарів-нарад на під наглядових підприємствах і установах.

На підприємствах агропромислового комплексу проведено 1 семінар, у ТОВ «Литвинівська МТС». Тема: «Вимоги безпеки під час проведення весняно-польових робіт».

На підприємствах транспорту проведено 2 семінари: Новоайдарська автоколона та ВАТ «Сєвєродонецьке АТП-10920». Тема: «Вимоги безпеки та охорони праці під час проведення вантажно-розвантажувальних робіт».

У закладах охорони здоров’я проведено 4 семінари:

Марківське РТМО. Тема: «Дотримання вимог безпеки в лікувально-профілактичних закладах, які використовують кисень та посудини, що працюють під тиском.»

Лисичанське медичне училище. Тема: Дотримання вимог безпеки в лікувально-профілактичних закладах, які використовують кисень та посудини, що працюють під тиском».

Новопсковське РТМО Тема: Дотримання вимог безпеки в лікувально-профілактичних закладах, які використовують кисень та посудини, що працюють під тиском».

КЗ «Білокуракинський центр первинної медико-санітарної допомоги» Тема: Дотримання вимог безпеки в лікувально-профілактичних закладах, які використовують кисень та посудини, що працюють під тиском».

Оформлено 4 листи :

про співпрацю з Нацполіцією (профілактика ДТП);

в установи охорони здоров’я про звітність щодо дотримання вимог безпеки в лікувально-профілактичних закладах, які використовують кисень та посудини, що працюють під тиском ( 3 листи ).

На консультаційних пунктах відділу протягом тижня було надано 4 консультації з питань охорони праці.

Також спільно з виконавчою дирекцією Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в місті Сєверодонецьку Луганської області, проведено круглий стіл на тему « Безпечна робота батьків,очима дітей».

Вищезазначені заходи проводяться відповідно до розпорядження Головного управління Держпраці у Луганській області та плану роботи відділу державного нагляду в АПК, СКС, на транспорті і у зв’язку.                     

                                                                                                                                  

                                                           

Прочитано 907 раз Последнее изменение П'ятница, 01 Квітень 2016 11:01
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация