UkraineNOW

 

 

Искать


 

П'ятница, 27 Грудень 2019 08:55

Інспекторами ГУ Держпраці проведено семінар з працівниками ПрАТ «СЄВЄРОДОНЕЦЬКЕ ОБ’ЄДНЕННЯ АЗОТ»

Оцените материал
(0 голосов)

    Інспекторським складом відділу державного нагляду в хімічній промисловості управління нагляду в промисловості і на об'єктах підвищеної небезпеки Головного управління Держпраці у Луганській області нещодавно проведено семінар на тему «Зміни до типового положення та перевірки знань з питань охорони праці» з керівниками структурних підрозділів та службою охорони праці на ПрАТ «СЄВЄРОДОНЕЦЬКЕ ОБ’ЄДНЕННЯ АЗОТ».

    Під час семінару посадовими особами відділу державного нагляду в хімічній промисловості була звернута особлива увага щодо розробки відповідальними керівниками робіт підвищеної небезпеки заходів з підготовки до безпечного виконання робіт та заходів з безпечного виконання робіт з урахуванням ризиків.

    Було зазначено, що навчання та інструктажі працівників із питань охорони праці є одним із основних принципів державної політики в галузі охорони праці і складовою системи управління охороною праці (пункт із змінами, внесеними згідно з Наказом Державного комітету України з промислової безпеки, охорони праці та гірничого нагляду № 273 від 16.11.2007). Навчання проводяться з працівниками та посадовими особами підприємств в процесі їх трудової діяльності.

    Згідно з Типовим положенням та зміни про порядок проведення навчання та перевірки знань з питань охорони праці, усі працівники при прийнятті на роботу і періодично в процесі роботи проходять на підприємстві навчання у формі інструктажів із питань охорони праці, вивчають правила надання першої долікарської допомоги потерпілим від нещасних випадків, а також правила поведінки при виникненні аварій. Працівники, а також посадові особи що зайняті на роботах підвищеної небезпеки, а також де є необхідність у професійному відборі, при прийнятті на роботу проходять попереднє спеціальне навчання і перевірку знань з питань охорони праці та періодичне навчання і перевірку знань в термін, встановлений відповідними галузевими нормативними актами, але не рідше одного разу на рік. Допуск до роботи осіб, які не пройшли навчання та перевірку знань, забороняється.

    За результатами обміну думками та обговорювання учасникам семінару надана пропозиція застосовувати відомості, що отримані на семінарі у подальшій роботі з забезпечення безпеки праці на виробництві та провести наради з питань навчання з питань охорони праці з підлеглими у структурних підрозділах виробництва.

    В ході проведення заходу була надана інформація стосовно проведення навчання та перевірки знань посадовим особам у тому числі членам комісії з перевірки знань у структурних підрозділах підприємства.

Прочитано 303 раз Последнее изменение П'ятница, 27 Грудень 2019 09:03
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация