Искать


 

П'ятница, 01 Квітень 2016 07:48

28 квітня –Всесвітній день охорони праці

Оцените материал
(1 Голосовать)

28 квітня –Всесвітній день охорони праці

28 квітня у багатьох країнах світу відзначається Всесвітній день охорони праці.

Історія цієї дати починається із Дня вшанування пам'яті працівників, які загинули на роботі. Він вперше був організований американськими та канадськими робітниками в 1989 році.

Через сім років, у 1996 році Міжнародна конференція вільних профспілок та Міжнародна організація праці ініціювали визнання 28 квітня Всесвітнім днем охорони праці. Вперше офіційно цей день був відзначений в 2003 році.

Метою Дня охорони праці було привернути увагу світової громадськості до масштабів проблеми, виявити на скільки створення та просування культури охорони праці може сприяти зниженню смертності на робочих місцях.

В Україні ця дата під назвою «День охорони праці» відзначається згідно з Указу Президента України № 685/2006 від 18 серпня 2006 року щорічно 28 квітня.

Головні завдання цієї події – привернення уваги суспільства, органів державної влади, суб’єктів господарювання та громадських організацій до проблем охорони праці в нашій країні.

Кожна професія накладає свій відбиток на здоров’ї людини. Майже кожне виробництво несе у собі ті, чи інші шкідливі фактори. З огляду на тяжкість наслідків від нещасних випадків і захворювань, пов’язаних з працею на виробництві, є необхідність постійного розвитку, вдосконалення та впровадження культури праці, що дасть змогу максимально запобігти виробничо­му травматизму та професійні захворюваності.

Кожного року Міжнародна організація праці присвячує День охорони праці тому, чи іншому аспекту культури праці. У 2016 році цей День буде відзначатися під девізом «Стрес на роботі: виклик колективу». А це означає, що протягом квітня заходи з охорони праці будуть привертати увагу суспільства до ще однієї важливої проблеми сучасності.

 

 

Прочитано 1067 раз
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация