UkraineNOW

 

 

Искать


 

Четвер, 26 Грудень 2019 08:27

Зі студентами Сєвєродонецького професійного будівельного ліцею обговорені питання офіційного працевлаштування неповнолітніх

Оцените материал
(1 Голосовать)

    З метою підвищення рівня обізнаності учнів, студентів та слухачів учбових закладів щодо додержання законодавства про працю неповнолітніх та молоді, а також недопущення використання нелегальних форм дитячої праці, посадовими особами управління з питань праці Головного управління Держпраці у Луганській області 26 грудня 2019 року проведено семінар у Державному навчальному закладі «Сєвєродонецький професійний будівельний ліцей». 
     В ході заходу фахівці ГУ Держпраці проінформували присутніх про додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню молоді та наданні першого робочого місця згідно з КЗпП України. Дуже активно пройшла частина семінару по обговоренню питань переваги офіційного працевлаштування, порядок укладання трудових договорів, акцентували увагу на відповідальності роботодавців за порушення законодавства про працю. Озвучені відмітні ознаки трудового договору від договору цивільно-правового характеру.
     Наприкінці заходу фахівці Головного управління надали відповіді на додаткові питання щодо теми семінару, які цікавили молодь.

 

Прочитано 281 раз Последнее изменение П'ятница, 27 Грудень 2019 07:40
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация