UkraineNOW

 

 

Искать


 

Вівторок, 17 Грудень 2019 13:20

Фахівці ГУ Держпраці у Луганській області взяли участь у всеукраїнському семінарі-нараді щодо підвищення ефективності здійснення заходів державного нагляду

Оцените материал
(4 голосов)

Фахівці ГУ Держпраці у Луганській області взяли участь у всеукраїнському семінарі-нараді щодо підвищення ефективності здійснення заходів державного нагляду

    12-13 грудня 2019 року в Національному університеті біоресурсів і природокористування України, у місті Києві, за участю представників Державної служби України з питань праці та посадових осіб територіальних управлінь Держпраці, що здійснюють державний нагляд у суб’єктів господарювання агропромислового комплексу та соціально-культурної сфери відбувся семінар-нарада на тему: «Підвищення ефективності здійснення заходів державного нагляду на підприємствах агропромислового комплексу та соціально-культурної сфери України».

семінар

    Участь у цьому заході приймали й представники Управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки Головного управління Держпраці у Луганській області.

    Під час семінар-наради були розглянуті наступні питання:

  1. Роз’яснення Порядку розслідування та обліку нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві.
  2. Уникнення конфліктних   ситуацій з боку посадових осіб суб’єктів господарювання під час здійснення заходів державного нагляду (контролю) у сфері охорони праці.
  3. Попередження виробничого травматизму шляхом діалогу та впровадження позитивного досвіду підприємств АПК.
  4. Поводження з небезпечними речовинами та їх застосування на підприємствах агропромислового комплексу.
  5. Основні причини порушень нормативно-правових актів з охорони праці на підприємствах АПК та СКС, їх наслідки, шляхи і методи щодо їх запобігання.
  6. Підвищення ефективності наглядової діяльності та проведення превентивних заходів органами Держпраці в галузях АПК та СКС.
  7.  Державна політика у сфері безпеки нехарчової продукції.

IMG 20191213 111941

    Також посадові особи ГУ Держпраці у Луганській області разом із іншими учасниками заходу взяли участь у тематичних тренінгах за темами:

  • визначення, оцінка факторів (ризиків) виробничого середовища, що впливають на стан здоров’я працівника;
  • розслідування та облік нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві.

    За результатами семінару-наради фахівцям Головного управління Держпраці у Луганські області були видані Сертифікати підвищення кваліфікації.

IMG 20191213 123014

IMG 577174b9e6748270b7adc7081764eb3e V 

Прочитано 440 раз Последнее изменение Вівторок, 17 Грудень 2019 13:33
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация