UkraineNOW

 

 

Искать


 

Четвер, 12 Грудень 2019 07:33

Фахівцями ГУ Держпраці проведено низку превентивних заходів з працівниками підприємств області

Оцените материал
(0 голосов)

Фахівцями ГУ Держпраці проведено низку превентивних заходів з працівниками підприємств області

   З 05 по 11 грудня 2019 року фахівці відділу державного нагляду в енергетиці, в металургії та у машинобудуванні Управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки Головного управління Держпраці у Луганській області провели ряд превентивних заходів, спрямованих на підвищення рівня охорони праці та промислової безпеки на підприємствах області, а саме: проведено 6 нарад, 10 семінарів та 1 лекція.

    З посадовими особами та працівниками ФОП «Невечеря», ПАТ "Мирнодолинський дослідно - експериментальний завод",  ТОВ "Вовчоярівський кар’єр", ТДВ «Попаснянський вагоноремонтний завод» та інших підприємств були обговорені питання безпечної експлуатації електроустановок, вимоги порядку проведення інструктажів з охорони праці, дотримання порядку при проведенні розслідування та веденні обліку нещасних випадків, професійних захворювань і аварій на виробництві та інші важливі питання , які стосуються охорони праці на підприємстві.

    Зокрема, 05 грудня з посадовими особами та працівниками державному навчальному закладі «Луганський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості» було проведено семінар щодо системи управління охороною праці у закладах професійної освіти.

    В зв’язку із пожежею в одному із Одеських коледжів, було піднято питання по вимогам з безпеки експлуатації електрообладнання закладу. Заслухано доповідь керівництва по ситуаціїї з електробезпеки та розлянуто основні проблеми, такі як опосвідчення стану електробезпеки електроустановок.

енергетики

    Фахівці ГУ Держпраці звернули увагу присутніх, що опосвідченням передбачається:

  • перевірка наявності експлуатаційної і виконавчої документації в обсягах, передбачених вимогами ПВЕ, ПТЕ і ПБ, СНиП, державних стандартів, під час експлуатації електроустановок споживачів, паспортно-технічних даних, інструкцій щодо експлуатації устаткування;
  • визначення достатності і працездатності захисно-блокувальних пристроїв;
  • оцінка стану безпеки електроустаткування, а також стану будівельної частини будівель і споруд енергетичних об’єктів;
  • перевірка періодичності і якості виконання регламентних робіт щодо обслуговування електроустаткування
  • оцінка рівня фахової підготовки працівників з питань безпеки, відповідності кваліфікації до робіт, що виконуються.

    Керівництву підприємства рекомендовано вжити заходи щодо приведення стану охорони праці закладу у відповідність до вимог чинного законодавства України у сфері охорони та гігієни праці.

    Під час проведення превентивних заходів з працівниками підприємств були обговорені саме ті аспекти безпечного ведення робіт та охорони праці, які найчастіше потрібні їм у роботі.

Прочитано 322 раз Последнее изменение Четвер, 12 Грудень 2019 07:38
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация