Искать


 

Середа, 30 Березень 2016 10:34

ГУ Держпраці прийняло участь у засіданні Лисичанської міської ради з питань безпечної життєдіяльності населення

Оцените материал
(1 Голосовать)

ГУ Держпраці прийняло участь у засіданні

Лисичанської міської ради з питань безпечної життєдіяльності населення

Співробітник Управління гірничого нагляду Головного управління Держпраці у Луганській області прийняли участь у засіданні Лисичанської міської ради з питань безпечної життєдіяльності населення, яка відбулася 29 березня.

На заході також були присутні представники Держсанепідемслужби, ДСНС, ВД дирекції Фонду ССНВ України в м. Лисичанську, територіального медичного обʼєднання, відділу освіти міської ради та ін.

Під час засідання було розглянуто наступні питання:

1. Щодо затвердження плану роботи міської ради з питань безпечної життєдіяльності населення на 2016 рік.  

2. Про стан виробничого травматизму та професійної захворюваності на підприємствах міста за 2015 рік, в т.ч. на шахтах ПАТ «Лисичанськвугілля».

3. Про проведену роботу з розгортання пунктів обігріву в зимовий період 2015-2016 р.р.

Особливу увагу було приділено другому питанню, тому що основні показники виробничого травматизму та професійної захворюваності стосуються вугільних шахт ПАТ «Лисичанськвугілля». Незважаючи на те, що в 2015 році на шахтах ПАТ «Лисичанськвугілля» знижений рівень виробничого травматизму, у 13% нещасних випадків працівники шахт отримали травми при падінні у гірничих виробках. З огляду на це, керівництву служби охорони праці ПАТ «Лисичанськвугілля» було вказано на вжиття відповідних заходів, направлених на зменшення обводненості, захаращеності, дотримання зазорів для проходу людей у підземних виробках.

 

 

Прочитано 689 раз
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация