UkraineNOW

 

 

Искать


 

Вівторок, 10 Грудень 2019 12:47

Фахівцями ГУ Держпраці завершено розслідування нещасного випадку зі смертельним наслідком

Оцените материал
(1 Голосовать)

Фахівцями ГУ Держпраці завершено розслідування нещасного випадку зі смертельним наслідком

    Головним управлінням Держпраці у Луганській області завершено розслідування групового нещасного випадку зі смертельним наслідком, що стався 16 жовтня 2019 року з комірником паливно-мастильних матеріалів на Сільськогосподарському товаристві з обмеженою відповідальністю «Прогрес» (Білокуракинський район) та водієм автотранспортного засобу Приватного підприємства «Еверест».

    Вивчивши обставини, комісія зі спеціального розслідування дійшла до висновку, що причинами нещасного випадку є: невиконання вимог інструкцій з охорони праці; порушення технологічного процесу; неякісне розроблення, недосконалість інструкцій з охорони праці або їх відсутність; відсутність або неякісне проведення інструктажу з охорони праці; невикористання засобів індивідуального захисту за їх наявності; невиконання посадових обов’язків.

    Нещасний випадок визнано таким, що пов’язаний з виробництвом, на потерпілих складено акти за формою Н-1/П. Комісією зі спеціального розслідування були розроблені заходи щодо запобігання подібним нещасним випадкам у майбутньому.

 

Прочитано 208 раз Последнее изменение Вівторок, 10 Грудень 2019 12:50
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация