UkraineNOW

 

 

Искать


 

Вівторок, 10 Грудень 2019 09:07

Фахівці ГУ Держпраці взяли участь у семінар з питань ринкового нагляду у Лисичанському міському центрі зайнятості

Оцените материал
(1 Голосовать)

Фахівці ГУ Держпраці взяли участь у семінар з питань ринкового нагляду у Лисичанському міському центрі зайнятості

    Фахівці відділу експертної роботи, ринкового нагляду та надання адміністративних послуг Головного управління Держпраці у Луганській області взяли участь у семінар на тему: «Державний ринковий нагляд в України. Вимоги до засобів індивідуального захисту», який нещодавно відбувся у Лисичанському міському центрі зайнятості.  
    В заході прийняли участь особи, які перебувають на обліку у Лисичанському міському центрі зайнятості. В рамках семінару розглядалися наступні питання:
  1. Закон України «Про державний ринковий нагляд і контроль нехарчової продукції».
  2. Що таке ринковий нагляд, та його мета.
  3. Перелік органів ринкового нагляду та сфери їх відповідальності, відповідно до Постанови КМУ № 1069 від 28.12.2016р.  
  4. Вимоги до засобів індивідуального захисту.
    Фахівцями ГУ Держпраці було наголошено, що використання безпечного обладнання та засобів індивідуального захисту – це запорука відсутності виробничих травм, професійних захворювань та забезпечення охорони навколишнього природного середовища.
    За наявності підстав вважати, що продукція (засоби індивідуального захисту) не відповідає встановленим вимогам, або становить загрозу будь-яким суспільним інтересам, суб’єкти господарювання, які використовують (споживають) таку продукцію, мають право звертатись до органу державного ринкового нагляду за захистом їх права на безпечність продукції.
    За додатковою інформацією можна звертатися до відділу експертної роботи, ринкового нагляду та надання адміністративних послуг Головного управління Держпраці у Луганській області за адресою: вул. Малиновського, 1А, м. Лисичанськ, Луганська обл., 93100, або за телефоном (06451) 7-37-49,
e-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра..">Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра..

 

Прочитано 339 раз Последнее изменение Вівторок, 10 Грудень 2019 09:10
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация