UkraineNOW

 

 

Искать


 

Четвер, 05 Грудень 2019 07:01

За участю інспектора ГУ Держпраці відбулось засіданні комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати

Оцените материал
(0 голосов)

За участю інспектора ГУ Держпраці відбулось засіданні комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати

    Головний державний інспектор відділу державного нагляду в сфері трудових відносин управління з питань праці Головного управління Держпраці у Луганській області прийняла участь у засіданні тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати, а також забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати, яке відбулось 03 грудня 2019 року у Сєвєродонецькій міській раді.

    Під час засідання розглядались причини виникнення, стан заборгованості із заробітної плати та шляхи вирішення проблемних питань на таких підприємствах, як ДП «Хімтехнологія», ПрАТ «Сєвєродонецька міська друкарня», ТОВ «Сєвєродонецький ремонтно-будівельний завод».

    Другим питанням на порядку денного засідання був розгляд виплати заробітної плати на рівні або нижче законодавчо встановленого мінімального розміру. На засіданні з цього питання заслуховувались представники Сєвєродонецького пенсійного фонду та керівники ТОВ «Марахім», ПАТ «Дорстрой», у яких виявлені ознаки порушення законодавства про оплату праці, зокрема  порушення вимог законодавства про виплату мінімальної заробітної плати.

    За підсумками засідання обговорювались шляхи вирішення проблемних питань, а також наголошено роботодавцям на необхідності недопущення порушення законодавства про працю та прийняті відповідні рішення щодо посилення контролю за дотриманням законодавства в частині оплати праці.

Прочитано 331 раз Последнее изменение Четвер, 05 Грудень 2019 07:07
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация