UkraineNOW

 

 

Искать


 

Вівторок, 03 Грудень 2019 07:29

За участю інспектора ГУ Держпраці відбулось засідання круглого столу щодо працевлаштування осіб з інвалідністю та учасників АТО/ООС

Оцените материал
(1 Голосовать)

За участю інспектора ГУ Держпраці відбулось засідання круглого столу щодо працевлаштування осіб з інвалідністю та учасників АТО/ООС

    За участю головного державного інспектора відділу державного нагляду в  агропромисловому комплексі, соціально-культурній сфері, на транспорті і у зв’язку Управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки Головного управління Держпраці у Луганській області відбулось засідання Круглого столу в Новопсковському районному центрі зайнятості на тему: «Шляхи взаємодії між сторонами соціального діалогу щодо працевлаштування осіб з інвалідністю та учасників АТО/ООС».
    Відкрила засідання круглого столу заступник директора районного центру зайнятості. В обговоренні теми заходу взяли участь роботодавці Новопсковського району та представники органів державної влади, а саме: фахівці Управління соціального захисту населення Новопсковської районної державної адміністрації, заступник головного лікаря Новопсковського РТМО, перший заступник начальника Марківського об’єднаного управління ПФУ в Луганській області та страховий експерт з охорони праці сектору профілактики страхових випадків Старобільського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Луганській області.
    В своєму виступі головний державний інспектор Головного управління Держпраці у Луганській області ознайомив учасників заходу із змінами в порядку розслідування нещасних випадків на виробництві, зупинився на вимогах з організації та забезпечення безпеки на робочих місцях, надав поради та рекомендації щодо  проведення превентивних заходів із запобігання настання нещасних випадків.
    В ході жвавого обговорення озвученої теми запрошеним було додатково надано роз’яснення з питань працевлаштування осіб з інвалідністю. Головний державний інспектор відповів на питання стосовно проведення перевірок з питань охорони праці на підприємстві, термін усунення порушень, виявлених під час перевірки, проходження медичних оглядів працівниками, функціонування служби охорони праці на підприємстві.
    Слухачі активно долучалися до обговорюваних питань. Плідна робота під час круглого столу надала можливість учасникам обговорити, проаналізувати, доопрацювати шляхи взаємодії органів державної влади та роботодавців району, спрямованих на підтримку певних верств населення. 

 

Прочитано 354 раз Последнее изменение Вівторок, 03 Грудень 2019 07:32
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация