UkraineNOW

 

 

Искать


 

Четвер, 28 Листопад 2019 09:39

В ході наради з працівниками ТОВ «Великий шовковий шлях» обговорено питання безпеки праці під час холодного оброблення металів

Оцените материал
(0 голосов)

В ході наради з працівниками ТОВ «Великий шовковий шлях» обговорено питання безпеки праці під час холодного оброблення металів

    З 21 по 28 листопада 2019 року фахівці відділу державного нагляду в енергетиці, в металургії та у машинобудуванні Управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки Головного управління Держпраці у Луганській області провели ряд превентивних заходів, спрямованих на підвищення рівня охорони праці та промислової безпеки на підприємствах області, а саме: проведено 4 наради, 5 семінарів та 1 лекція.

    Одним з таких заходів стала нарада на тему «Правила охорони праці під час холодного оброблення металів», яку інспектором відділу було проведено 26 листопада з посадовими особами ТОВ «Великий шовковий шлях» (м. Лисичанськ). Розпочинаючи захід, фахівець ГУ Держпраці зазначив, під час холодного оброблення металів необхідно дотримуватися вимог, які зазначені в Правилах охорони праці під час холодного оброблення металів НПАОП 0.00-1.68-13. Ці Правила встановлюють вимоги з охорони праці під час холодного оброблення металів, а саме:

  • оброблення металів різанням (точіння, фрезерування, свердління, стругання);
  • згинання, волочіння, пресування металів;
  • холодного штампування металів;
  • шліфування металів.

    Увагу учасників наради також булу звернено на те, що під час роботи на пресах необхідно систематично перевіряти кріплення штампів до преса, кріплення деталей штампів, стан захисних пристроїв, прочищати канали для змащення і виходу повітря щоб унеможливити випадки виробничого травматизму. В ході наради інспектор ГУ Держпраці обговорив з учасниками заходу низку інших аспектів щодо організації безпечної роботи під час холодного оброблення металів працівниками підприємства.

     Окрім зазначеної наради, протягом звітного періоду інспекторським складом відділу державного нагляду в енергетиці, в металургії та у машинобудуванні з посадовими особами та працівниками: ПП «Система» (м. Сєвєродонецьк), КП «Троїцький райавтодор», ТОВ «Аеромех» (м. Кремінна), ТДВ «Попаснянський вагоноремонтний завод» та інших підприємств області були обговорені питання безпечної експлуатації електроустановок, вимоги порядку проведення інструктажів з охорони праці, дотримання порядку при проведенні розслідування та веденні обліку нещасних випадків, професійних захворювань і аварій на виробництві та інші важливі питання, які стосуються охорони праці на підприємстві.

    Також у період з 21 по 28 листопада тривали позапланові перевірки дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки на об’єктах підвищеної небезпеки ТДВ «Попаснянський вагоноремонтний завод», Рубіжанський водоканал, ТОВ «Сєвєродонецьк А-Пласт». Результати позапланових перевірок були оформлені в актах та приписах, виданих керівнику суб’єкта господарювання.

Прочитано 442 раз Последнее изменение Четвер, 28 Листопад 2019 09:42
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация