UkraineNOW

 

 

Искать


 

Четвер, 28 Листопад 2019 07:09

Інспектор ГУ Держпраці провів засідання круглого столу з працівниками Сєвєродонецького ЛВУМГ

Оцените материал
(0 голосов)

Інспектор ГУ Держпраці провів засідання круглого столу з працівниками Сєвєродонецького ЛВУМГ

    Інспекторським складом відділу державного нагляду в газовому комплексі Управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки ГУ Держпраці у Луганській області продовжується активне проведення превентивних заходів з охорони праці за участю представників підприємств області.

    Так, 27 листопада головний державний інспектор відділу державного нагляду в газовому комплексі провів засідання круглого столу в службі охорони праці Новопсковського проммайданчика Сєвєродонецького Лінійного виробничого управління магістральних газопроводів (далі – Сєвєродонецьке ЛВУМГ). Темою засідання було «Профілактика нещасних випадків на виробництві».

    На початку заходу головний державний інспектор відділу державного нагляду в газовому комплексі зазначив, що аналіз безпеки праці проводиться з метою встановлення закономірностей виникнення травм на виробництві та розробки ефективних профілактичних заходів. У процесі профілактики травматизму мають бути з’ясовані причини нещасних випадків і розроблені заходи щодо їх попередження. Надалі в ході круглого столу була заслухана та обговорена наступна інформація.

    Профілактика виробничого травматизму та профзахворюваності дозволяє виявити причини і визначити закономірності їх виникнення. На основі такої інформації розробляються заходи щодо запобігання виробничому травматизму і профзахворюваності.

    Під час начання та інструктажів з працівниками підприємства необхідно звертати увагу на особисту безпеку під час пересування по території підприємства. Аналізувати забезпечення засобами індивідуального захисту працівників підприємства.

    Також інспектор ГУ Держпраці у Луганській області закликав інженерно-технічних працівників Сєвєродонецького ЛВУМГ активно проводити додаткові заходи щодо запобігання нещасним випадкам на виробництві та професійних захворюваннь, підвищувати рівень безпеки й умов праці.

    Зі свого боку, провідний інженер з охорони праці підприємства зазначив, що запропонована профілактика дозволяє виявити об’єктивний, закономірний зв’язок умов праці та причинну обумовленість випадків травматизму. Наголосив, що ці теми будуть детально обговорюватись з працівниками підприємства.

Прочитано 278 раз Последнее изменение Четвер, 28 Листопад 2019 07:11
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация