UkraineNOW

 

 

Искать


 

Середа, 27 Листопад 2019 14:04

Фахівцями ГУ Держпраці у Луганській області виявлено нехарчову продукцію, що не відповідає встановленим вимогам технічних регламентів

Оцените материал
(0 голосов)

Фахівцями ГУ Держпраці у Луганській області виявлено нехарчову продукцію, що не відповідає встановленим вимогам технічних регламентів

    Сектором ринкового нагляду відділу експертної роботи ринкового нагляду та надання адміністративних послуг Головного управління Держпраці у Луганській області (далі – Головне управління) проведено перевірку характеристик нехарчової продукції, під час якої були виявлені порушення вимог Закону України «Про державний ринковий нагляд і контроль нехарчової продукції», Закону України “Про технічні регламенти та оцінку відповідності” та встановлених вимог Технічного регламенту безпеки машин, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 30 січня 2013 р. за № 62 (далі – Технічний регламент).

    Так, Приватне акціонерне товариство виробляло та розповсюджувало пересувну компресорну станцію 2019 року випуску, яка не пройшла оцінку відповідності Технічному регламенту, розповсюджувалась без декларації про відповідність та не відповідала іншим встановленим вимогам Технічного регламенту. Зазначені порушення та недоліки становили загрозу суспільним інтересам.

    За результатом перевірки Головним управлінням були винесені рішення про вжиття обмежувальних (корегувальних) заходів та оформлені постанови про накладення штрафів на загальну суму 59 500 гривень. Накладені на підприємство штрафи були сплачені ним у терміни, визначені законодавством.

    Після виконання Приватним акціонерним товариством рішень про вжиття обмежувальних (корегувальних) заходів та підтвердження відповідності пересувної компресорної станції встановленим вимогам Технічного регламенту, був дозволений вільний обіг цієї машини на територій України.

    Додаткова інформація із роз’яснення законодавства про державний ринковий нагляд надається в Інформаційно-консультаційному пункті Головного управління Держпраці у Луганській області, за адресою: м. Лисичанськ, вул. Малиновського, 1А, тел.: 06451-7-37-49, e-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра..

Прочитано 297 раз Последнее изменение Середа, 27 Листопад 2019 14:05
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация