UkraineNOW

 

 

Искать


 

П'ятница, 22 Листопад 2019 08:23

ГУ Держпраці інформує: працівники, які усиновили дитину, мають право на одноразову оплачувану відпустку

Оцените материал
(0 голосов)

ГУ Держпраці інформує: працівники, які усиновили дитину, мають право на одноразову оплачувану відпустку

    Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо надання відпустки усиновлювачам при усиновленні дитини-сироти, дитини, позбавленої батьківського піклування» від 30.05.2019 внесено зміни до статті 182 КЗпП України. Зокрема, відповідно до зазначеної статті працівникам, які усиновили дитину з числа дітей-сиріт або дітей, позбавлених батьківського піклування, надається одноразова оплачувана відпустка у зв’язку з усиновленням дитини тривалістю 56 календарних без урахування святкових і неробочих днів після набрання законної сили рішенням суду про усиновлення дитини. При усиновленні двох і більше дітей ця відпустка надається тривалістю 70 календарних днів.

    Звертаємо увагу, що така відпустка надається за умови, що заява про надання відпустки надійшла не пізніше трьох місяців з дня набрання законної сили рішенням суду про усиновлення дитини.

     У разі усиновлення дитини (дітей) подружжям зазначена відпустка надається одному з подружжя на їх розсуд. Працівникам, які усиновили дитину (або одночасно двох і більше дітей), надається відпустка для догляду за дитиною на умовах і в порядку, встановлених статтями 179 і 181 КЗпП України.

http://lviv.dsp.gov.ua

Прочитано 305 раз Последнее изменение П'ятница, 22 Листопад 2019 08:25
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация