UkraineNOW

 

 

Искать


 

Четвер, 21 Листопад 2019 15:09

За участю посадовців ГУ Держпраці у Луганській області відбулась конференція проекту ЄС-МОП «НА ШЛЯХУ ДО ЗДОРОВОЇ, БЕЗПЕЧНОЇ ТА ЗАДЕКЛАРОВАНОЇ ПРАЦІ»

Оцените материал
(4 голосов)

За участю посадовців ГУ Держпраці у Луганській області відбулась конференція проекту ЄС-МОП «НА ШЛЯХУ ДО ЗДОРОВОЇ, БЕЗПЕЧНОЇ ТА ЗАДЕКЛАРОВАНОЇ ПРАЦІ»

    21 листопада 2019 року за участю Т.в.о. начальника, заступника начальника Головного управління Держпраці у Луганській області та заступника начальника відділу державного нагляду в сфері трудових відносин Управління з питань праці Головного управління Держпраці у Луганській області у місті Києві відбулася конференція  щодо огляду результатів поточного і відкриття нового проекту ЄС- МОП «На шляху до здорової, безпечної та задекларованої праці».

    Напочатку конференції присутніх привітали: Менеджер проекту ЄС-МОП, Урядова уповноважена з питань гендерної політики, Керівник відділу «Економічна співпраця, соціальний та регіональний розвиток» Представництва ЄС в Україні, Директор групи технічної підтримки з питань гідної праці та Бюро МОП для країн ЦСЄ Представництва ЄС в Україні та т.в.о. Координатора системи ООН в Україні. 

AD2AD802 DE2B 4773 A7AD 941B898DCA16 1024x802

    В ході основної частини заходу було проведено огляд проекту ЄС-МОП, розглянуті основні напрацювання та виклики, а також  заслухані пропозиції щодо розгортання інспекційної кампанії з подолання незадекларованої праці та пропозиції щодо покращення збору даних. Свої погляди щодо результатів і досягнень Проекту висловили: Генеральний директор Директорату норм і стандартів гідної праці Міністерства соціальної політики України, Голова Державною служби з питань праці, інспектори з питань праці, студенти-переможці конкурсу відео про не задекларовану працю.

    Нагадаємо, Проект ЄС-МОП  – зміцнення адміністрації праці виконується  Міжнародною організацією праці за фінансової підтримки Європейського Союзу з метою  покращення умов праці і подолання незадекларованої праці.

 

Прочитано 653 раз Последнее изменение Четвер, 21 Листопад 2019 15:25
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация