UkraineNOW

 

 

Искать


 

Середа, 20 Листопад 2019 11:24

На підприємствах області тривають активні превентивні заходи з охорони праці

Оцените материал
(2 голосов)

На підприємствах області тривають активні превентивні заходи з охорони праці

    Протягом минулого тижня – з 11 по 15 листопада інспекторським складом відділу державного нагляду в газовому комплексі Управління нагляду в промисловості і на об'єктах підвищеної небезпеки Головного управління Держпраці у Луганській області проведена низка превентивних заходів з працівниками спеціалізованих підприємств газового господарства та підприємств, що використовують природний газ. А саме:

  • лекція в ТОВ «Старобільський елеватор», на тему: «Стан охорони праці на підприємстві. Вимоги правил безпеки систем газопостачання. Вимоги ДБН В.2.5-20-2018 «Газопостачання»;
  • нарада в КП «Креміннатеплокомуненерго», на тему: ««Вимоги безпечної експлуатації газопроводів і установок, що використовують газ»;
  • 2 семінари в КП «Креміннатеплокомуненерго», ФОП Попович В.В. за темами: «Вимоги безпечної експлуатації газопроводів і установок, що використовують газ» та «Аналіз нещасних випадків на виробництві»;
  • 2 круглі столи в ТОВ ВТ ЛТД «Стартрейд» та Новопсковський центральний будинок культури за темами: «Стан охорони праці на підприємстві. Вимоги правил безпеки систем газопостачання. Вимоги ДБН В.2.5-20-2018 «Газопостачання» та «Аналіз нещасних випадків на виробництві, Порядок розслідування НВ».

    Також у рамках проведення превентивних заходів, надано 6 консультацій працівникам та фахівцям спеціалізованих підприємств газового господарства в трьох консультаційних пунктах області.

    Окрім цього, протягом зазначеного періоду інспекторами відділу було продовжено участь у технічному розслідуванні обставин та причин виникнення аварії, пов’язаної з використанням газу у побуті, що сталася 05.11.2019 в багатоповерховому житловому будинку м. Лисичанська.

    Інспекторським складом відділу державного нагляду в газовому комплексі продовжена робота й у напрямку проведення позапланових перевірок суб’єктів господарювання. Так, проведено три позапланові перевірки раніше виданих розпорядчих документів в КП «Креміннатеплокомуненерго», ТОВ «ДЕМіК» та у ПП СФГ «Агро».

 

Прочитано 351 раз Последнее изменение Середа, 20 Листопад 2019 11:26
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация