UkraineNOW

 

 

Искать


 

Середа, 20 Листопад 2019 09:14

Фахівець ГУ Держпраці взяв участь у міжвідомчої комісії по передачі родовища питних підземних вод для промислового освоєння

Оцените материал
(2 голосов)

Фахівець ГУ Держпраці взяв участь у міжвідомчої комісії по передачі родовища питних підземних вод для промислового освоєння

    15 листопада 2019 року представником управління гірничого нагляду Головного управління Держпраці у Луганській області у складі міжвідомчої комісії по передачі корисних копалин у промислове освоєння, створеної спільним наказам підприємства ТОВ «НВП «УКРГЕОЛОГСТРОМ», яке проводило геолого-розвідувальні роботи та КП «ЖИЛБУДСЕРВІС», що приймає родовище у промислове освоєння, було проведено обстеження Щастинської ділянки Сіверсько-Донецького родовища підземних питних вод.

    До складу комісії також увійшли: директор КП «ЖИЛБУДСЕРВІС», т.в.о. директора ТОВ «НВП «УКРГЕОЛОГСТРОМ», начальник Східного міжрегіонального відділу Департаменту державного геологічного контролю.

    Промислове освоєння Щастинської ділянки Сіверсько-Донецького родовища питних підземних вод здійснюється згідно спеціального дозволу на користування надрами від 05.09.2019р. № 6363 виданого Державною службою геології та надр України та дозволу на спеціальне водокористування від  19.02.2019р. № 66/ЛГ/49д-19 виданого Державним агентством водних ресурсів України.

    На території родовища Щастинської ділянки Сіверсько-Донецького родовища питних підземних вод розташовано 6 свердловин. Глибина свердловин складає близько 70-80м. Загальний обсяг запасів (ресурсів) на час надання спеціального дозволу на користування надрами складає 6354 м3/добу. Усі свердловини знаходяться під пильним контролем КП «ЖИЛБУДСЕРВІС», зона санітарної охорони огороджена, проводяться режимні спостереження за кількістю видобутку та якісним складом підземних питних вод.

    За результатом проведеного обстеження та вивчення проектної документації було прийнято рішення передати Щастинську ділянку Сіверсько-Донецького родовища питних підземних вод для промислового освоєння КП «Жилбудсервіс» та віднести запаси корисних копалин розвіданого родовища у державному фонді родовищ корисних копалин на баланс КП «Жилбудсервіс».

 

Прочитано 333 раз Последнее изменение П'ятница, 22 Листопад 2019 06:09
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация