UkraineNOW

 

 

Искать


 

Понеділок, 18 Листопад 2019 07:40

Фахівці ГУ Держпраці взяли участь у семінарі з питань працевлаштування осіб з інвалідністю

Оцените материал
(2 голосов)

Фахівці ГУ Держпраці взяли участь у семінарі з питань працевлаштування осіб з інвалідністю

    Фахівцями відділу державного нагляду додержання законодавства соціального страхування Управління з питань праці ГУ Держпраці у Луганській області прийнято участь у інформаційному семінарі з питань організації працевлаштування людей з інвалідністю, який відбувся в Рубіжанському міському центрі зайнятості 15 листопада 2019 року.

    В ході заходу, на якому були присутні представники Пенсійного фонду України та роботодавці м. Рубіжного, фахівцями ГУ Держпраці було надано вичерпні відповіді на питання учасників семінару стосовно особливостей працевлаштування осіб з інвалідністю, а також привернуто увагу присутніх на  те, що чинне законодавство покладає на роботодавців обов`язок щодо працевлаштування осіб з інвалідністю.

    Так, згідно із Законом України «Про основи соціальної захищеності осіб з інвалідністю в Україні» держава гарантує їм рівні з усіма іншими громадянами можливості для участі в економічній, політичній і соціальній сфері життя суспільства та створює   для осіб з інвалідністю потрібні умови, які дають можливість вести повноцінний спосіб життя згідно з їх індивідуальними здібностями та інтересами.

 

Прочитано 361 раз Последнее изменение Середа, 20 Листопад 2019 12:02
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация