UkraineNOW

 

 

Искать


 

П'ятница, 15 Листопад 2019 13:35

ГУ Держпраці інформує про встановлення режиму праці водіїв вантажних автомобілів

Оцените материал
(1 Голосовать)

ГУ Держпраці інформує про встановлення режиму праці водіїв вантажних автомобілів

 Правове регулювання.

    Особливості регулювання робочого часу, періоду керування, перерв, часу відпочинку, обліку робочого часу водіїв колісних транспортних засобів визначено Положенням про робочий час і час відпочинку водіїв колісних транспортних засобів, як затверджено наказом Міністерства транспорту та зв’язку України від 07.06.2010 № 340.

Діловодство підприємства
    З метою забезпечення безперервної роботи, на підприємстві розробляються графіки змінності водіїв, які враховують дотримання норм робочого часу водіїв та часу їх відпочинку.
    При чому графік змінності на обліковий період доводиться до відома кожного водія не менше ніж за два тижні до початку облікового періоду.
Особливості розробки графіків
    Розробка графіків має здійснюватися з урахуванням того, що нормальна тривалість робочого часу водіїв не повинна перевищувати 40 годин на тиждень.
    Для водіїв, у яких встановлено п’ятиденний робочий тиждень з двома вихідними днями, тривалість щоденної роботи (зміни) визначається правилами внутрішнього трудового розпорядку або графіками змінності, які затверджує Перевізник за погодженням з виборним органом первинної профспілкової організації (профспілковим представником) з додержанням установленої тривалості робочого тижня.
    Для водіїв, у яких встановлено шестиденний робочий тиждень з одним вихідним днем, тривалість щоденної роботи не може перевищувати 7 годин.
Напередодні вихідного дня тривалість роботи при шестиденному робочому тижні не може перевищувати 5 годин.
    Напередодні святкових і неробочих днів тривалість роботи водіїв скорочується на одну годину як при п’ятиденному, так і при шестиденному робочому тижні.
    Тривалість роботи (зміни) водія у нічний час скорочується на одну годину.
Прочитано 393 раз Последнее изменение П'ятница, 15 Листопад 2019 13:37
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация