UkraineNOW

 

 

Искать


 

Вівторок, 12 Листопад 2019 14:01

Фахівці ГУ Держпраці продовжують активні превентивні заходи з трудовими колективами суб’єктів господарювання Луганщини

Оцените материал
(0 голосов)

Фахівці ГУ Держпраці продовжують активні превентивні заходи з трудовими колективами суб’єктів господарювання Луганщини

     Протягом 10 місяців 2019 року інспекторами відділу державного нагляду в агропромисловому комплексі, соціально-культурній сфері, на транспорті і у зв’язку Управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки Головного управління Держпраці у Луганській області проведено низку превентивних заходів, спрямованих на підвищення рівня охорони праці та профілактики виробничого травматизму.

    Під час проведення лекцій, нарад, круглих столів тощо, з працівниками суб’єктів господарювання розглядалася низка актуальних питань охорони праці. Серед інших, інспектори ГУ Держпраці обговорювали з учасниками превентивних заходів причини виробничого травматизму і професійної захворюваності.

    В ході таких обговорень фахівцями Головного управління Держпраці у Луганській області зверталася увага на те, що однією із причин нещасних випадків є банальна неуважність і порушення працівниками простих норм безпеки праці. Учасникам превентивних заходів не тільки надавалася статистика щодо травматизму у тій чи іншій сфері економічної діяльності, а й на конкретних прикладах розглядалися найпоширеніші причини настання нещасних випадків.

    Працівники підприємств, установ та організацій області, які були учасниками превентивних заходів отримували від інспекторів ГУ Держпраці корисну інформацію щодо правил безпеки при виконанні тих чи інших видів робіт, що є запорукою профілактики виробничого травматизму і професійної захворюваності.

    Також фахівцями Головного управління Держпраці на кожному із зазначених заходів було наголошено, що лише суворе дотримання нормативно-правових актів з охорони праці та постійна профілактична робота із запобігання виробничого травматизму є запорукою безпеки праці.

    Зі свого боку, керівники суб’єктів господарювання за результатами проведення заходів приймали наступні рішення:

  1. Отримані на превентивних заходах відомості застосовувати в подальшій роботі при підтримці умов праці, відповідно нормативно-правових актів з охорони праці;
  2. Посилити контроль з боку посадових осіб за безпечним виконанням робіт і дотриманням трудової дисципліни працівниками;
  3. Провести додаткові інструктажі з охорони праці на робочих місцях з усіма працівниками щодо дотримання правил безпечного виконання робіт.                                                    

      

 

Прочитано 412 раз Последнее изменение Вівторок, 12 Листопад 2019 14:03
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация