UkraineNOW

 

 

Искать


 

Понеділок, 11 Листопад 2019 11:35

Працівникам ЛКСП «Лисичанський водоканал» прочитано лекцію щодо охорони праці під час виконання робіт на металообробних верстатах

Оцените материал
(0 голосов)

Працівникам ЛКСП «Лисичанський водоканал» прочитано лекцію щодо охорони праці під час виконання робіт на металообробних верстатах

    Протягом минулого тижня фахівцями відділу державного нагляду в енергетиці, в металургії та у машинобудуванні Управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищено небезпеки Головного управління Держпраці у Луганській області було проведено ряд превентивних заходів, спрямованих на підвищення рівня охорони праці та промислової безпеки на підприємствах області, а саме: проведено 13 нарад, 5 семінарів та 2 лекції.

    З посадовими особами та працівниками ТОВ  «ВП "ДЕТАЛЬ ВАГОН», ТОВ «Агрегатбуд», ПП «Інтер Мет», ЛКСП «Лисичанський водоканал», ДТЕК та інших підприємств були обговорені питання безпечної експлуатації електроустановок, вимоги порядку проведення інструктажів з охорони праці, безпечне виконання робіт на висоті та інші важливі питання, які стосуються охорони праці на підприємстві.

    Зокрема, 04 листопада для посадових осіб та працівників ЛКСП «Лисичанський водоканал» була проведена лекція на тему «Правила охорони праці під час роботи з інструментом та пристроями». На початку лекції інспектором ГУ Держпраці було зазначено, що під час роботи з інструментом та пристроями необхідно дотримуватися вимог, які зазначені в Правилах охорони праці під час роботи з інструментом та пристроями НПАОП-0.00-1.71-13.

    Ці Правила поширюються на всіх суб'єктів господарювання незалежно від форм власності, організаційно-правової форми та виду діяльності. Правила встановлюють вимоги охорони праці під час виконання робіт із застосуванням інструменту, пристроїв та є обов'язковими для роботодавців та працівників, які виконують роботи із застосуванням інструменту та пристроїв.

    На лекції було наголошено на вимогах охорони праці під час виконання робіт на металообробних верстатах токарної групи, зокрема, щодо наступного:

  • перевірки та підготовки обладнання до роботи;
  • вимог до матеріалу, який оброблюється;
  • закріплення деталей для обробки;
  • застосування того чи іншого обладнання при обробці різних видів матеріалу;
  • використання додаткових захисних пристроїв в залежності від видів матеріалу, який обробляється;
  • правил безпеки при проведенні технічного обслуговування обладнання;

    Також окремо було обговорено дії, які є неприпустимими при виконанні робіт на металообробних верстатах. Наприкінці лекції інспектор ГУ Держпраці відповів на питання присутніх щодо теми лекції.

    Під час проведення цього та інших превентивних заходів з працівниками підприємств було обговорено низку актуальних тем безпечного ведення робіт та охорони праці.

 

Прочитано 378 раз Последнее изменение Понеділок, 11 Листопад 2019 11:38
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация