UkraineNOW

 

 

Искать


 

Четвер, 07 Листопад 2019 11:59

З працівниками ТОВ «Торгова компанія «Едельвейс» обговорено дотримання вимог безпеки під час виконання газонебезпечних робіт

Оцените материал
(1 Голосовать)

З працівниками ТОВ «Торгова компанія «Едельвейс» обговорено дотримання вимог безпеки під час виконання газонебезпечних робіт

    Інспекторами відділу державного нагляду в хімічній промисловості Управління нагляду в промисловості і на об'єктах підвищеної небезпеки Головного управління Держпраці у Луганській області згідно Планів роботи з метою популяризації питань охорони праці та виховання високої культури безпеки праці на підприємствах області постійно проводяться превентивні заходи щодо безпечного виконання робіт з підвищеною небезпекою на підприємствах хімічної галузі.

    Так, наприклад, 06 листопада 2019 року у ТОВ «Торгова компанія «Едельвейс» була проведена нарада за темою «Дотримання вимог безпеки під час виконання газонебезпечних робіт на підприємстві». Під час наради її учасники обговорили, які роботи відносяться до газонебезпечних робіт у відповідності до «Типової інструкції по організації безпечного проведення газонебезпечних робіт (НПАОП 0.00-5.11-85)».

    На початку заходу інспектор ГУ Держпраці наголосив, що на підприємстві по кожному структурному підрозділу повинен бути розроблений Перелік газонебезпечних робіт згідно встановленої форми, в якому повинні бути вказані роздільно:

  • газонебезпечні роботи, які проводяться з оформленням наряду-допуску;
  • без оформлення наряду-допуску, але з обов’язковою реєстрацією в журналі;
  • газонебезпечні роботи, які викликані необхідністю ліквідації або локалізації можливих аварійних ситуацій і аварій.

     Такий перелік повинен не рідше одного разу на рік переглядатися та перезатверджуватися.

     Під час проведення наради було розглянуто порядок організації проведення газонебезпечних робіт, вимоги до робітників, які виконують газонебезпечні роботи, відповідальність та обов'язки керівників і виконавців робіт, а також порядок оформлення документації на проведення газонебезпечних робіт. Особлива увага була звернена на підготовку проведення робіт та застосування засобів індивідуального захисту. Були розглянуті вимоги до засобів індивідуального захисту, які повинні використовуватися при проведенні газонебезпечних робіт та наведені характерні випадки порушень вимог правил, які призводили до настання нещасних випадків. Інспектором ГУ Держпраці у Луганській області була звернута увага на обов'язки керівництва підприємства щодо втілення заходів зі створення безпечних умов праці, відповідно до вимог Закону України «Про охорону праці».

     За результатами проведення наради було прийнято рішення:

  1. На підприємстві надалі дотримуватися своєчасного проведення:
  • моніторингу за станом засобів індивідуального та колективного захисту працівників;
  • інструктажів з охорони праці з працівниками в процесі їх трудової діяльності;
  • навчання персоналу, залученого до робіт підвищеної небезпеки;
  • медогляду працівникам.
  1. Посилити контроль за виконанням робіт підвищеної небезпеки з боку відповідальних осіб;
  2. Отримані на нараді відомості застосовувати в подальшій роботі при створенні безпечних умов праці на підприємстві, відповідно до нормативно-правових актів.

Прочитано 372 раз Последнее изменение Четвер, 07 Листопад 2019 12:05
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация