UkraineNOW

 

 

Искать


 

Середа, 06 Листопад 2019 12:14

Інспекторами ГУ Держпраці проведено низку превентивних заходів з працівниками підприємств області

Оцените материал
(1 Голосовать)

Інспекторами ГУ Держпраці проведено низку превентивних заходів з працівниками підприємств області

    Протягом поточного тижня інспекторами відділу державного нагляду в газовому комплексі Управління нагляду в промисловості і на об'єктах підвищеної небезпеки Головного управління Держпраці у Луганській області проведено низку превентивних заходів, направлених на поліпшення стану охорони праці та промислової безпеки на спеціалізованих підприємствах газового господарства, а також на підприємствах, що використовують природний газ. Зокрема, првеедно наступні заходи:

  • лекція для працівників Сєвєродонецького МРУЕГГ на тему: «Забезпечення безпечної експлуатації та технічного обслуговування димових і вентиляційних каналів житлових та громадських будинків»;
  • нарада в ДП "Мрія" Марківського райспоживтовариства на тему: «Стан безпечної експлуатації систем газопостачання. Вимоги правил безпеки систем газопостачання. Вимоги ДБН В.2.5-20-2018 «Газопостачання»;
  • семінари у ТОВ "Біловодський елеватор", Марківському районному центрі зайнятості та ТОВ «КЛАРІАНТ Україна» за темами: «Стан безпечної експлуатації систем газопостачання. Вимоги правил безпеки систем газопостачання. Вимоги ДБН В.2.5-20-2018 «Газопостачання»», «Безпека при використанні газу на виробництві та в побуті».

    Також надано 4 консультації працівникам спеціалізованих підприємств газового господарства в двох консультаційних пунктах області.

    Окрім цього, протягом тижня інспекторами відділу державного нагляду в газовому комплексі проведено дві позапланові перевірки раніше виданих розпорядчих документів в КП «Сєвєродонецьктеплокомуненерго» та у ТОВ «Парус».

   Активна робота з організації позапланових перевірок стану охорони праці, промислової безпеки, стану безпеки експлуатації систем газопостачання суб’єктів господарювання та проведення превентивних заходів з попередження виробничого травматизму триває.

 

Прочитано 277 раз Последнее изменение Середа, 06 Листопад 2019 12:17
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация