UkraineNOW

 

 

Искать


 

Середа, 06 Листопад 2019 09:43

За участю фахівців ГУ Держпраці розглянуто підсумки виконання програми розвитку гірничих робіт та проекти планів подальшого розвитку

Оцените материал
(6 голосов)

За участю фахівців ГУ Держпраці розглянуто підсумки виконання програми розвитку гірничих робіт та проекти планів подальшого розвитку

    24-25 жовтня 2019 року відповідно до плану роботи управління гірничого нагляду Головного управління Держпраці у Луганській області відбувся розгляд підсумків виконання програми розвитку гірничих робіт за 9 місяців 2019 року по піднаглядним шахтам ПАТ «Лисичанськвугілля» та ДП «Первомайськвугілля», а також розглянуті проекти планів розвитку гірничих робіт на 2020 рік .

   На засідання були запрошені генеральні та технічні директори ПАТ «Лисичанськвугілля» і ДП «Первомайськвугілля», заступники генеральних директорів з охорони праці, директори шахт, фахівці і головні спеціалісти об’єднань та шахт.

    При розгляді звітів за 9 місяців 2019 року було приділено увагу виконанню графіків та заходів щодо приведення умов праці до нормативних вимог.

    При розгляді проектів планів розвитку гірничих робіт на 2020 рік було приділено увагу відповідності розробленої програми проектам будівництва та реконструкції шахт і вимогам нормативно-правових актів з охорони праці та охорони надр.

    За результатами розгляду управління гірничого нагляду направило рішення генеральним директорам ПАТ «Лисичанськвугілля» і ДП «Первомайськвугілля» для вжиття заходів по забезпеченню безпечних умов праці на піднаглядних шахтах.

Прочитано 359 раз Последнее изменение Четвер, 07 Листопад 2019 06:23
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация