UkraineNOW

 

 

Искать


 

Вівторок, 05 Листопад 2019 07:34

З працівниками ПрАТ «Сєверодонецький ОРГХІМ» проведено семінар щодо порядку проведення навчання і перевірки знань з питань охорони праці

Оцените материал
(0 голосов)

З працівниками ПрАТ «Сєверодонецький ОРГХІМ» проведено семінар щодо порядку проведення навчання і перевірки знань з питань охорони праці

    Інспекторський склад відділу державного нагляду в хімічній промисловості Управління нагляду в промисловості і на об'єктах підвищеної небезпеки Головного управління Держпраці у Луганській області продовжує активне проведення превентивних заходів з попередження травматизму та аварій на виробництві, приділяючи велику увага організації та проведенню робіт підвищеної небезпеки на підприємствах області.

    Одним з таких превентивних заходів став семінар на тему «Положення про порядок проведення навчання і перевірки знань з питань охорони праці», який нещодавно було проведено для працівників ПрАТ «Сєверодонецький ОРГХІМ». Під час семінару особливу увагу посадових осіб підприємства було звернуту на проведення навчання і перевірки знань з питань охорони праці, затвердженого наказом Держнаглядохоронпраці від 26.01.2005 р. № 15.

    Інспектор ГУ Держпраці наголосив, що навчання та інструктажі працівників із питань охорони праці є одним із найважливіших складових системи управління охороною праці. Навчання проводяться з працівниками та посадовими особами підприємств в процесі їх трудової діяльності.               

    Також було зазначено, що відповідальність за організацію навчання і перевірки знань на підприємстві покладається на роботодавця, а в структурних підрозділах - на керівників цих підрозділів. Контролює виконання цих завдань відділ охорони праці. Допуск до роботи осіб, які не пройшли навчання та перевірку знань, забороняється.

    В ході подальшого проведення заходу інспектор ГУ Держпраці у Луганській області надав інформацію стосовно проведення навчання та перевірки знань посадовим особам у тому числі членам комісії з перевірки знань у структурних підрозділах підприємства.

   За результатами обміну думками та обговорювання учасникам семінару надана пропозиція застосовувати відомості, що отримані на семінарі у подальшій роботі з забезпечення безпеки праці на виробництві та провести наради з питань навчання з питань охорони праці з підлеглими у структурних підрозділах виробництва.

 

Прочитано 427 раз Последнее изменение Вівторок, 05 Листопад 2019 07:36
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация