UkraineNOW

 

 

Искать


 

Середа, 30 Жовтень 2019 14:22

Фахівці ГУ Держпраці взяли участь у семінарі для роботодавців Старобільського району

Оцените материал
(0 голосов)

Фахівці ГУ Держпраці взяли участь у семінарі для роботодавців Старобільського району

    Одним із напрямів діяльності Головного управління Держпраці у Луганській області є проведення систематичної інформаційно-роз’яснювальної роботи серед роботодавців, спрямованої на запобігання порушення трудового законодавства та законодавства про зайнятість населення та працевлаштування осіб з інвалідністю, а також на запобігання «тіньової» зайнятості населення та «тіньовій» заробітній платі.

    З цією метою 29 жовтня 2019 року в Старобільському районному центрі зайнятості фахівцями Управління з питань праці разом з фахівцями пенсійного фонду України взято участь у семінарі з легалізації зайнятості, оплати праці та дотримання умов законодавства про працевлаштування осіб з інвалідністю.

    У семінарі прийняли участь понад 20 роботодавців міста та прилеглих сіл та селищ, у тому числі представники фермерських господарств, а також фізичні особи - підприємці, які використовують найману працю.

    Присутні отримали інформацію щодо наслідків нелегальної зайнятості для працівників й роботодавців, про порядок оформлення найманих працівників, про строки та види заробітної плати. Також інспекторами ГУ Держпраці було порушено тему дотримання нормативу робочих місць для осіб з інвалідністю. Інспектори нагадали присутнім про умови статті 19 Закону України «Про основи соціальної захищеності осіб з інвалідністю», а саме: для підприємств установлюється норматив робочих місць для працевлаштування осіб з інвалідністю у розмірі 4% середньооблікової чисельності штатних працівників облікового складу за рік, а якщо працює від 8 до 25 осіб, - у кількості одного робочого місця.

Прочитано 338 раз Последнее изменение Середа, 30 Жовтень 2019 14:24
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация