Искать


 

П'ятница, 25 Березень 2016 11:23

Фахівці ГУ Держпраці провели засідання Ради з представниками підприємств машинобудівельної галузі

Оцените материал
(0 голосов)

Фахівці ГУ Держпраці провели засідання Ради з представниками підприємств машинобудівельної галузі

23 березня відповідно до плану роботи Головного управління Держпраці у Луганській області на 1 півріччя 2016 року, відділом державного нагляду в енергетиці, металургії та у машинобудуванні проведено засідання Ради з делегованими спеціалістами служб охорони праці підприємств машинобудівельної галузі: ТДВ «Попаснянський ВРЗ», ЗАТ «СНПО «Імпульс», ТОВ «Листрансмаш», ДП «Сєвєродонецький авторемонтний завод», ПАТ «Сєвєродонецький котельно-механічний завод».

Під час заходу обговорювалося створення та функціонування колегіальних консультативно-дорадчих органів при територіальних органах Держпраці - Рад фахівців служб охорони праці підприємств машинобудівної галузі (далі Рада). На порядку денному засідання розглядалися наступні питання:

Основні завдання, обов’язки, права та регламент роботи громадської Ради;

Надання пропозицій щодо розробки Положення про громадську Раду фахівців служб охорони праці підприємств машинобудівельної галузі;

Періодичність проведення засідань громадських Рад;

Обрано Голову громадської Ради;

Обмін практичним досвідом та багатолітніми напрацюваннями фахівців служб охорони праці з питань підвищення безпеки промислового виробництва та покращення умов праці, розслідування нещасних випадків і аварій на підприємствах;

Розглянуті пропозиції щодо покращення роботи з профілактики виробничого травматизму та вдосконалення функціонування систем охорони праці на підприємствах машинобудівельної галузі та інше.

За результатами засідання Ради прийнято рішення проводити роботу, щодо:

Підвищення рівня організації проведення профілактичних заходів, спрямованих на усунення шкідливих і небезпечних виробничих факторів, запобігання нещасним випадкам на виробництві, професійним захворюванням та іншим випадкам загрози життю або здоров’ю працівників.

Вивчення та сприяння впровадженню у виробництво досягнень науки і техніки, прогресивних і безпечних технологій, сучасних засобів колективного та індивідуального захисту працівників.

Посилення контролю за виконанням службових обов’язків осіб, відповідальних за безпечне виконання робіт на об’єктах підвищеної небезпеки та станом охорони праці на робочих місцях виробничих дільниць шляхом проведення цільових перевірок (за конкретними напрямами) комісіями підприємств.

Забезпечення належного контролю за дотриманням працівниками вимог законів та інших нормативно-правових актів з охорони праці, положень та актів з охорони праці, що діють в межах підприємства.

Інформування та надання роз’яснень працівникам підприємств з питань охорони праці.

Обмін досвідом у сфері організації систем управління охороною праці на підприємствах галузі.

Завдяки цьому заходу представники підприємств мали змогу обмінятися досвідом роботи з поліпшення охорони праці.

Прочитано 832 раз Последнее изменение П'ятница, 25 Березень 2016 11:38
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация