UkraineNOW

 

 

Искать


 

Середа, 30 Жовтень 2019 06:14

За участю фахівців ГУ Держпраці у Луганській області відбулась учбова тривога на шахті «Карбоніт» ДП «Первомайськвугілля»

Оцените материал
(2 голосов)

За участю фахівців ГУ Держпраці у Луганській області відбулась учбова тривога на шахті «Карбоніт» ДП «Первомайськвугілля»

    28 жовтня 2019 року на ВП «Шахта Карбоніт» ДП «Первомайськвугілля» під керівництвом фахівців технічної дирекції спільно з інспекторським складом відділу державного нагляду у вугільній галузі Управління гірничого нагляду Головного управління Держпраці у Луганській області була проведена учбова тривога з умовної пожежі у 3-му західному конвеєрному штреку пл.K8. на горизонті 665м. Згідно плану ліквідації аварії в даному випадку передбачено виклик підрозділів Державної воєнізованої гірничорятувальної служби.
    Основною метою проведення учбової тривоги було практичне відпрацювання дій інженерно-технічними працівниками шахти та підрозділами гірничорятувальної служби правил організації робіт і взаємодії при ліквідації аварії, а також перевірка підготовленості посадових осіб до оперативних дій в аварійних ситуаціях.
фото 2
    Основне завдання навчальної тривоги:
  • перевірка підготовленості шахти, інженерно-технічних працівників, членів допоміжної гірничорятувальної команди і робітників до спасіння людей, захоплених аварією та ліквідації її наслідків;
  • перевірка якості розробки заходів плану ліквідації аварій та його відповідності фактичному положенню в шахті;
  • перевірка системи інформування про хід рятувальних робіт і координацію дії осіб, що беруть участь у порятунку людей і ліквідації аварії;
  • перевірка оперативно-технічної готовності підрозділів ДВГРС, які обслуговують ВП «Шахта Карбоніт» ДП «Первомайськвугілля».
    Після проведення учбової тривоги, фахівці, які спостерігали за діями учасників заходу, відзначили належний рівень підготовки інженерно-технічних працівників і членів допоміжної гірничорятувальної команди шахти в підготовці до порятунку людей, захоплених аварією та ліквідації її наслідків.
    Вжиті необхідні заходи щодо інформування та координації дій осіб, що беруть участь у порятунку людей і ліквідації аварії. В результаті проведеного заходу, підрозділи 2-го воєнізованого гірничорятувального загону проявили оперативність та злагодженість, та готові до порятунку людей і ліквідації можливої аварії.

 

Прочитано 310 раз Последнее изменение Середа, 30 Жовтень 2019 06:24
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация