UkraineNOW

 

 

Искать


 

Вівторок, 29 Жовтень 2019 11:31

Фахівцями ГУ Держпраці проведено позапланову перевірку ТОВ «НВП «Зоря»

Оцените материал
(1 Голосовать)

Фахівцями ГУ Держпраці проведено позапланову перевірку ТОВ «НВП «Зоря»

 

    На виконання окремого доручення голови Державної служби України з питань праці Р.Т. Чернеги від 05.04.2019 № 73/5-19 фахівцями відділу державного нагляду в будівництві, за об’єктами котлонагляду та підйомними спорудами Управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки Головного управління Держпраці у Луганській продовжують здійснювати позапланові перевірки суб'єктів господарювання, які здійснюють діяльність у сфері технічного обслуговування ліфтового господарства.

    Так, протягом жовтня 2019 року була проведена 1 позапланова перевірка суб'єкта господарювання, який здійснює діяльність у сфері технічного обслуговування ліфтового господарства: ТОВ «НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО «ЗОРЯ» (м. Рубіжне).

    Під час перевірки була перевірена наявність документів дозвільного характеру, навченого персоналу, засобів колективного та індивідуального захисту та його застосування, призначених працівників, відповідальних за організацію робіт з технічного обслуговування та ремонту ліфтів, положень, інструкцій та інших актів з охорони праці, що діють у межах підприємства та встановлюють правила виконання робіт і поведінки працівників на робочих місцях.

    За результатами перевірки виявлено наступні порушення:

  • відсутнє електричне освітлення підходів на етажних площадках;
  • відключення живлення електромережі ліфта здійснюється не вхідним пристроєм, який розміщений в машинному приміщенні ліфта;
  • потребують оновлення Правила користування ліфтами та інформаційні таблички (вантажопідйомність, реєстраційний номер);
  • не проведено технічний огляд 3 ліфтам, експлуатація яких була негайно зупинена.

Прочитано 289 раз Последнее изменение Вівторок, 29 Жовтень 2019 11:33
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация