UkraineNOW

 

 

Искать


 

Понеділок, 28 Жовтень 2019 11:01

Фахівці ГУ Держпраці провели засідання круглого столу зі співробітниками Луганського обласного управління лісового та мисливського господарства

Оцените материал
(2 голосов)

Фахівці ГУ Держпраці провели засідання круглого столу зі співробітниками Луганського обласного управління лісового та мисливського господарства

    За ініціативи фахівців Головного управління Держпраці у Луганській області нещодавно у Луганському обласному управлінні лісового та мисливського господарства було проведено засідання круглого столу.

    На заході були присутні керівники, інженери з охорони праці, головні лісничі лісових та мисливських господарств: ДП "Біловодське лісомисливське господарство", ДП "Білокуракінське лісомисливське господарство, ДП "Кремінське лісомисливське господарство", ДП "Новоайдарське лісомисливське господарство", ДП "Сватівське лісомисливське господарство", ДП "Сєвєродонецьке лісомисливське господарство", ДП "Станично-Луганське досвідне лісомисливське господарство" та ДП "Старобільське лісомисливське господарство" Луганської області.

    У виступах начальника та заступника начальника управління нагляду в промисловості і на об`єктах підвищеної небезпеки Головного управління Держпраці наголошено, що концепцією роботи Державної служби України з питань праці та зокрема ГУ Держпраці у Луганській області, є досягнення основної мети – збереження здоров’я та життя людини, що зайнята на виробництві та створення відповідних умов праці.

IMG 31d54ace2052da08990f0fb4a11f0efb V

    В ході круглого столу фахівцями відділів Управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки та відділу експертної роботи, ринкового нагляду та надання адміністративних послуг ГУ Держпраці у Луганській області надані рекомендації щодо ведення відповідної документації стосовно обліку обладнання, устатковання машин та механізмів, розробці інструкцій з охорони праці та проведення інструктажів з питань охорони праці.

    На відповідних прикладах розглянуті покрокові дії при настанні нещасного випадку. Проведено аналіз причин настання нещасних випадків та аварійних ситуацій. Проінформовано про зміни в нормативно-правових актах з охорони праці щодо робіт підвищеної небезпеки. Зокрема, у виступі начальника відділу експертної роботи, ринкового нагляду та надання адміністративних послуг детально розглянуте питання щодо засобів індивідуального захисту, їх використання, застосування та придбання у відповідності до чинного законодавства.

    Фахівцем Управління з питань праці Головного управління Держпраці у Луганській області. Були надані роз’яснення щодо необхідності підвищення соціальної відповідальності з питань забезпечення конституційних прав працівників у частині легалізації найманої праці, виплати заробітної плати та забезпечення соціальних гарантій. Акцентовано увагу на необхідності оформлення трудових договорів та на наслідки невиконання вимог законодавства України про працю у вигляді фінансової, адміністративної та кримінальної відповідальності за тіньову зайнятість, виплату заробітної плати «у конвертах». Також були надані роз’яснення щодо організації проведення медичних оглядів роботодавцем.

    Зі свого боку, Т.в.о начальника Луганського обласного управління лісового та мисливського господарства, заступник начальника розповів про проблемні питання, які виникають в ході роботи Управління. Працівниками служби охорони праці Луганського обласного управління лісового та мисливського господарства була надана інформація про роботу служби.

 

Прочитано 407 раз Последнее изменение Понеділок, 28 Жовтень 2019 11:07
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация