UkraineNOW

 

 

Искать


 

Понеділок, 28 Жовтень 2019 07:06

Фахівці ГУ Держпраці взяли участь у семінарі для роботодавців м. Рубіжного

Оцените материал
(1 Голосовать)

Фахівці ГУ Держпраці взяли участь у семінарі для роботодавців м. Рубіжного

    Одним із напрямів діяльності Головного управління Держпраці у Луганській області є проведення систематичної інформаційно-роз’яснювальної роботи серед роботодавців, спрямованої на запобігання порушення трудового законодавства та законодавства про зайнятість населення та працевлаштування осіб з інвалідністю, а також на запобігання «тіньової» зайнятості населення та «тіньовій» заробітній платі.

    З цією метою 23 жовтня 2019 року в Кремінському районному центрі зайнятості фахівцями Управління з питань праці ГУ Держпраці у Луганській області разом з фахівцями Головного управління пенсійного фонду України у луганській області проведено семінар щодо легалізації зайнятості, оплати праці та дотримання умов законодавства про працевлаштування осіб з інвалідністю.

    У семінарі прийняли участь понад 20 роботодавців міста, у тому числі представники фермерських господарств, а також фізичні особи - підприємці, які використовують найману працю.

    Присутні отримали інформацію щодо наслідків нелегальної зайнятості для працівників й роботодавців, про порядок оформлення найманих працівників, про строки та види заробітної плати. Також інспекторами ГУ Держпраці було порушено тему щодо дотримання нормативу робочих місць для осіб з інвалідністю. Інспектори нагадали присутнім про умови статті 19 Закону України «Про основи соціальної захищеності осіб з інвалідністю, а саме: для підприємств установлюється норматив робочих місць для працевлаштування осіб з інвалідністю у розмірі 4% середньооблікової чисельності штатних працівників облікового складу за рік, а якщо працює від 8 до 25 осіб, - у кількості одного робочого місця.

 

Прочитано 299 раз Последнее изменение Понеділок, 28 Жовтень 2019 07:09
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация