UkraineNOW

 

 

Искать


 

П'ятница, 25 Жовтень 2019 05:33

Інспектором ГУ Держпраці проведено семінар для працівників ТДВ «ПОПАСНЯНСЬКИЙ ВАГОНОРЕМОНТНИЙ ЗАВОД»

Оцените материал
(0 голосов)

Інспектором ГУ Держпраці проведено семінар для працівників ТДВ
«ПОПАСНЯНСЬКИЙ ВАГОНОРЕМОНТНИЙ ЗАВОД»

    Головним державним інспектором відділу державного нагляду в енергетиці, в металургії та у машинобудуванні Управління нагляду в промисловості і на об'єктах підвищеної небезпеки Головного управління Держпраці у Луганській області нещодавно проведено виїзний семінар з працівниками ТДВ "ПОПАСНЯНСЬКИЙ ВАГОНОРЕМОНТНИЙ ЗАВОД" (м. Попасна).

    Тема заходу була наступна: «Утримання суб’єктами господарювання у безпечному технічному стані обладнання, машин і механізмів. деталі яких рухаються та або обертаються». В ході семінару фахівець ГУ Держпраці надав його учасникам наступну інформацію.

    Роботодавець повинен вживати необхідних заходів, щоб виробниче обладнання, яке використовується працівниками, відповідало виконуваній роботі або було належним чином пристосоване для виконання роботи та не становило загрози їхньому життю або здоров’ю.

    Якщо існує небезпека через механічний контакт із рухомими частинами виробничого обладнання, що може призвести до нещасних випадків, його частини обладнуються захисними огородженнями чи пристроями для унеможливлення доступу до небезпечних зон або пристроями для зупинення руху небезпечних частин до моменту досягнення небезпечних зон.

    Роботодавець повинен здійснювати моніторинг, оцінку технічного стану такого виробничого обладнання, як машини, механізми, устаткування підвищеної небезпеки (первинний, періодичний, позачерговий технічні огляди, експертне обстеження), та нагляд за їх безпечною експлуатацією відповідно до вимог нормативно-правових актів з охорони та гігієни праці.

    Також увагу учасників семінару було звернено на ризики, які виникають на підприємствах даної галузі під час виконання робіт під час проведення вантажно-розвантажувальних робіт за допомогою вантажопідіймальних кранів та машин. З присутніми були обговорені наступні питання:

  • організація безпечного виконання вантажно-розвантажувальних робіт;
  • вимоги щодо створення безпечних умов праці;
  • вимоги до місць проведення вантажно-розвантажувальних робіт, території підприємства, виробничих будівель і споруд;

    За підсумками семінару ухвалено рішення посилити контроль керівників та посадових осіб підприємства за дотриманням вимог безпеки для запобігання нещасним випадкам на виробництві.

 

Прочитано 311 раз Последнее изменение П'ятница, 25 Жовтень 2019 05:35
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация