UkraineNOW

 

 

Искать


 

Вівторок, 22 Жовтень 2019 05:36

Увага! Розпочато прийом робіт на ІX Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей» – 2020

Оцените материал
(5 голосов)

Увага! Розпочато прийом робіт на ІX Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей» – 2020

    З метою привернення уваги суспільства до наявних проблем у сфері охорони праці, а також з нагоди відзначення у 2020 році Всесвітнього дня охорони праці ДП «Редакція журналу «Охорона праці» за підтримки Державної служби України з питань праці проводить ІХ Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей».

    Конкурс проводиться щороку в два етапи:
І етап – відбіркові регіональні тури (жовтень – лютий);

ІІ етап – фінал та оголошення переможців (березень – квітень).

    Учасниками Конкурсу є учні, вихованці, слухачі середніх загальноосвітніх шкіл, коледжів, училищ, зокрема й художніх, позашкільних навчальних закладів, у трьох вікових групах:

  • перша група – віком від 6 до 10 років;
  • друга група – віком від 11 до 14 років;
  • третя група – віком від 15 до 17 років.

    Конкурс проводиться за напрямом художньої творчості – малюнок. Конкурсні роботи мають висвітлювати тему охорони праці та промислової безпеки, а саме: безпечного ведення робіт у вугільній, деревообробній промисловості, сільському, лісовому та ліфтовому господарствах, медичній сфері, будівництві, на транспорті тощо. Приймають лише індивідуальні оригінальні авторські роботи, що відповідають умовам Конкурсу.

    Із більш детальною інформацією про умови проведення Конкурсу, вимоги до оформлення малюнків та критерії оцінювання робіт можна ознайомитися на офіційному веб-сайті ДП «Редакція журналу «Охорона праці» за посиланням: http://ohoronapraci.kiev.ua/konkurs-dityachogo-malyunka-2019/

    Для участі у Конкурсі необхідно надіслати поштою малюнки до Головного управління Держпраці у Луганській області за адресою: 93100, м. Лисичанськ, вул. Малиновського, 1а, або принести їх особисто за цією адресою, до кабінету №17 (сектор взаємодії зі ЗМІ, міжнародних зв’язків та з питань Євроінтеграції). Останній день прийому робіт: 14 лютого 2020р.

    Закликаємо молодь Луганщини долучитися до участь у ІX Всеукраїнському конкурсі дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей» – 2020!

Прочитано 546 раз Последнее изменение Понеділок, 02 Березень 2020 07:32
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация