UkraineNOW

 

 

Искать


 

Понеділок, 21 Жовтень 2019 10:40

Посадовець ГУ Держпраці взяла участь у засіданні комісії з питань оплати праці, соціальних виплат та легалізації зайнятості

Оцените материал
(0 голосов)

Посадовець ГУ Держпраці взяла участь у засіданні комісії з питань оплати праці, соціальних виплат та легалізації зайнятості

    Начальник управління з питань праці Головного управління Держпраці у Луганській області взяла участь у засіданні комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій, інших соціальних виплат, з питань легалізації зайнятості та оплати праці населення, яке відбулось 18 жовтня 2019 року в Сєвєродецькій міській раді.

    В роботі комісії також взяли участь керівники та спеціалісти структурних підрозділів Сєвєродонецької міської ради, Державної податкової інспекції у м. Сєвєродонецьку, міського управління Пенсійного фонду України та міського центру зайнятості.

    На порядку денному стояли питання про стан погашення заборгованості із виплати заробітної плати, єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування на підприємствах.

    Запрошений на засідання комісії представник ПрАТ «Сєвєродонецьке об’єднання Азот» доповів комісії про стан розрахунків із виплати заборгованості по заробітній платі та надали своє бачення щодо виходу із ситуації, що склалась на підприємстві.

    Також на заході були заслухані фізичні особи – підприємці, в яких склалась заборгованість із сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Прочитано 322 раз Последнее изменение Понеділок, 21 Жовтень 2019 10:42
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация