UkraineNOW

 

 

Искать


 

П'ятница, 18 Жовтень 2019 08:58

З працівниками підприємств Рубіжного та Кремінної обговорено правила охорони праці під час роботи з інструментом та пристроями

Оцените материал
(0 голосов)

З працівниками підприємств Рубіжного та Кремінної обговорено правила охорони праці під час роботи з інструментом та пристроями

    З 10 по 16 жовтня 2019 року фахівці відділу державного нагляду в енергетиці, в металургії та у машинобудуванні Управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки Головного управління Держпраці у Луганській області провели ряд превентивних заходів, спрямованих на підвищення рівня охорони праці та промислової безпеки на підприємствах області, а саме: проведено 1 нараду, 6 семінарів, 2 лекції, 2 позапланові перевірки.

    Так, 15 жовтня проведено семінар щодо правил охорони праці під час роботи з інструментом та пристроями в УП ТОВ «ВІКО-Україна» (м. Кремінна) та нараду щодо дотримання правил охорони праці під час роботи з інструментом та пристроями у ПМП «Принт» (м. Рубіжне).                                  

    Під час семінару та наради з працівникам зазначених підприємств було наголошено, що під час виконання робіт з інструментом та пристроями необхідно дотримуватися вимог, які зазначені в Правилах охорони праці під час роботи з інструментом та пристроями, НПАОП 0.00-1.71-13. (далі – Правила).

    Ці Правила поширюються на всіх суб’єктів господарювання незалежно від форм власності та організаційно-правової форми. Правила є обов’язковими для роботодавців та працівників, які виконують роботи із застосуванням інструменту та пристроїв.

    Інспектори ГУ Держпраці ознайомили учасників заходів з І розділом Правил та, зокрема, звернули увагу на такі пункти розділу:

1.5. Роботодавець зобов’язаний забезпечити безпечні та нешкідливі умови праці відповідно до Загальних вимог стосовно забезпечення роботодавцями охорони праці працівників, затверджених наказом Міністерства надзвичайних ситуацій України від 25 січня 2012 року № 67, зареєстрованих в Міністерстві юстиції України 14 лютого 2012 року за № 226/20539 (НПАОП 0.00-7.11-12);

1.6.  Роботодавець організовує проведення медичних оглядів працівників певних категорій під час прийняття на роботу (попередній медичний огляд) та протягом трудової діяльності (періодичні медичні огляди) відповідно до вимог Порядку проведення медичних оглядів працівників певних категорій, затвердженого наказом Міністерства охорони здоров'я України від 21 травня 2007 року N 246, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 23 липня 2007 року за N 846/14113;

1.10. Роботодавець забезпечує працівників засобами індивідуального захисту відповідно до вимог Положення про порядок забезпечення працівників спеціальним одягом, спеціальним взуттям та іншими засобами індивідуального захисту, затвердженого наказом Державного комітету України з промислової безпеки, охорони праці та гірничого нагляду від 24 березня 2008 року N 53, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 21 травня 2008 року за N 446/15137 (НПАОП 0.00-4.01-08).

    Також, відповідно до специфіки роботи підприємств, на яких проводились превентивні заходи, інспектори ГУ Держпраці розглянули певні пункти розділу «II. Вимоги охорони праці під час виконання робіт з обробки металу та деревини на верстатах» Правил. Зокрема, з працівниками УП ТОВ «ВІКО-Україна» та ПМП «Принт» були розглянуті наступні питання:

  1. Вимоги охорони праці під час виконання робіт на металообробних верстатах токарної групи;
  2. Вимоги охорони праці під час виконання робіт на металообробних верстатах фрезерної групи;
  3. Вимоги охорони праці під час виконання робіт на металообробних верстатах свердлильної та розточувальної груп.

     Окрім цього, протягом звітного періоду з працівниками підприємств області були проведені наступні заходи:

  • 10 жовтня – семінар щодо правил безпечної експлуатації електроустановок споживачів у ЛКСП «Лисичанський водоканал», лекція щодо правил охорони праці під час холодного оброблення металів у ДП «Сєвєродонецький авторемзавод», семінар щодо безпечного виконання суб’єктами господарювання робіт на комутаційних апаратах в електромережах напругою понад 1000 В» у УП ТОВ «ВІКО-Україна» (м. Кремінна).
  • 11 жовтня – семінар щодо правил безпечної експлуатації електроустановок споживачів у КП «Лисичанський шляхрембуд» і семінар за темою «Організаційні заходи, якими досягається безпека робіт в електроустановках» у Сільськогосподарському ПП «Фантазія» (смт. Новоайдар).
  • 16 жовтня – лекція щодо правил безпечної експлуатації електроустановок споживачів у Лисичанському заводі «Пролетарій» та семінар щодо правил охорони праці під час роботи з інструментом та пристроями КП «Кремінський агрошляхрембуд (м. Кремінна).

    Також протягом зазначеного періоду фахівцями відділу було проведено дві позапланові перевірки:

  • з 10 по 11 жовтня - позапланова перевірка стану охорони праці у Комунальному підприємстві «РУБІЖАНСЬКЕ ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА»;
  • з 15 по 16 жовтня - позапланова перевірка стану охорони праці у ТОВ «Лисичанський скляний завод».

Прочитано 249 раз Последнее изменение П'ятница, 18 Жовтень 2019 09:00
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация