UkraineNOW

 

 

Искать


 

Четвер, 17 Жовтень 2019 10:14

Фахівцями ГУ Держпраці проведено низку превентивних заходів з питань Правил безпеки систем газопостачання

Оцените материал
(2 голосов)

Фахівцями ГУ Держпраці проведено низку превентивних заходів з питань Правил безпеки систем газопостачання

    Відділ державного нагляду в газовому комплексі Управління нагляду в промисловості і на об'єктах підвищеної небезпеки Головного управління Держпраці у Луганській області інформує, що з початку поточного тижня проведено ряд превентивних заходів, направлених на поліпшення стану охорони праці та промислової безпеки на підприємствах та об’єктах, піднаглядних відділу, а саме: проведено 2 наради та 1 лекцію.

    Зазначені заходи, темою яких було «Правила безпеки систем газопостачання» відбулись на наступних підприємствах області: ТОВ «Радуга» (смт. Мілове), ТОВ СП «Нібулон» (смт. Біловодськ), ТОВ «Парус» (м. Сєвєродонецьк). Фахівцями відділу протягом поточного тижня також надано 5 консультацій працівникам підприємств на двох консультаційних пунктах області та планується проведення: однієї позапланової перевірки стану охорони праці та промислової безпеки у ТОВ «ДЕМ І К» та однієї позапланової перевірки усунення порушень вимог законодавства з охорони праці, виданого за результатами проведення попереднього заходу органом державного нагляду (контролю) у КП «Креміннатеплокомуненерго».

    Крім того, співробітниками відділу прийнято участь у перевірці знань Правил безпеки систем газопостачання (НПАОП 0.00-1.76-15), яка відбулась у Приватному акціонерному товаристві «Лисичанська нафтова інвестиційна компанія» (далі – ПрАТ «ЛИНІК»). Перевірка знань працівників ПрАТ «ЛИНІК» була організована після проведення навчання у відповідності до вимог Типового положення про порядок проведення навчання і перевірки знань з питань охорони праці (НПАОП 0.00-4.12-05) та розробленого на його основі Положення підприємства, яке встановлює порядок навчання та перевірки знань з питань охорони праці посадових осіб та інших працівників у процесі трудової діяльності.

    Нагадаємо, що у відповідності до вимог НПАОП 0.00-4.12-05 працівники під час прийняття на роботу і в процесі роботи (а також учні, курсанти, слухачі та студенти під час трудового і професійного навчання) проходять на підприємстві за рахунок роботодавця інструктажі, навчання та перевірку знань з питань охорони праці, надання домедичної допомоги потерпілим від нещасних випадків, а також правил поведінки у разі виникнення аварії. Перевірка знань працівників з питань охорони праці проводиться за нормативно-правовими актами з охорони праці, додержання яких входить до їхніх функціональних обов'язків. Навчання та перевірка знань працівників з питань охорони праці та нормативно-правових актів, що діють на підприємстві, є складовою частиною безпеки працівників під час виконання робіт.

 

Прочитано 284 раз Последнее изменение Четвер, 17 Жовтень 2019 10:18
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация