Искать


 

Четвер, 24 Березень 2016 12:41

ГУ Держпраці провело ряд семінарів для своїх співробітників

Оцените материал
(0 голосов)

 ГУ Держпраці провело ряд семінарів для своїх співробітників

У 1 кварталі 2016 року, відповідно до плану роботи на І півріччя 2016 року, сектором звернення громадян та доступу до публічної інформації були проведені семінари для працівників різних відділів Управління з питань праці та Управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки Головного управління Держпраці у Луганській області. Темою заходів було «Звернення громадян: поняття, види та характеристика. Особливості роботи зі зверненнями».

Під час семінарів були розглянуті питання реалізації конституційного права людини на звернення, закріплені Конституцією України, Законом України «Про звернення громадян», Указом Президента України «Про додаткові заходи щодо забезпечення реалізації громадянами конституційного права на звернення».

Громадяни, які звернулись із заявою або скаргою письмово або на особистому прийомі повинні обов'язково одержати обґрунтовану відповідь. Для цього виконавець, на якого покладено завдання по розгляду звернень, повинен оперативно вживати заходів для вирішення порушених питань; виявляти та усувати причини, що породжують заяви та скарги громадян; вирішувати питання про відповідальність посадових осіб, з вини яких допущені порушення; аналізувати стан роботи із зверненнями громадян та інформувати про це населення; враховувати результати аналізу у практичній роботі; активно використовувати досвід проведення організації особистих прийомів безпосередньо на підприємствах, за місцем роботи та проживання.

Метою проведення семінарів було покращення якості проведення роботи зі зверненнями громадян працівниками Головного управління під час виконання ними своїх посадових обов’язків.

 

 

Прочитано 808 раз Последнее изменение Четвер, 24 Березень 2016 12:48
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация