UkraineNOW

 

 

Искать


 

Четвер, 10 Жовтень 2019 05:20

Фахівці ГУ Держпраці прийняли участь у проведенні попередніх випробувань вибухових матеріалів у ТОВ «НПВ «Зоря»

Оцените материал
(4 голосов)

Фахівці ГУ Держпраці прийняли участь у проведенні попередніх випробувань вибухових матеріалів у ТОВ «НПВ «Зоря»

    У відповідності до «Порядку проведення випробувань розроблених, ввезених в Україну та конверсійних вибухових матеріалів, обладнання для їх виготовлення, засобів механізації, пристроїв та апаратури для вибухових робіт» Державною службою України з питань праці у січні 2019 року погоджено проведення попередніх випробувань шнура детонуючого екструзійного ДШЕ-12, шашок-детонаторів Т-400Г, електродетонаторів миттєвої дії ЕД-8-Ж, електродетонаторів запобіжних короткоуповільненої дії ЕДКЗ-ОП виробництва Казенного підприємства «Шосткінський казенний завод «Імпульс» (м. Шостка) у виробничих умовах Товариства з обмеженою відповідальністю «НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО «ЗОРЯ» (м. Рубіжне).

    Попередні випробування проводяться з метою перевірки відповідності фактичних параметрів вимогам технічних умов; визначення безпеки та зручності використання виробів; визначення технологічних показників; вдосконалення та організації вибухових робіт.

    ТОВ «НВП «ЗОРЯ» розробило Програму і методики проведення попередніх випробувань, провело навчання персоналу, який задіяний у попередніх випробуваннях по цій Програмі, технічних умовах продукції що випробується і перевірку знань та наказом по підприємству створило комісію з проведення цих випробувань. До складу комісії окрім ТОВ «НВП «ЗОРЯ» та представника заводу виробника продукції увійшли представники Головного управління Держпраці у Луганській області та Державного підприємства «Київський ЕТЦ».

    02 жовтня 2019 року комісія у повному складі взяла участь у проведенні попередніх випробувань вищезазначених вибухових матеріалів на майданчику знищення відходів ТОВ «НВП «ЗОРЯ». Випробування пройшли за регламентом і підтвердили відповідність зазначеної вище продукції, що виготовляється КП «ШКЗ «Імпульс», вимогам технічних умов і другим відповідним показникам. Результати попередніх випробувань оформлені відповідним актом.

 

Прочитано 440 раз Последнее изменение Середа, 09 Жовтень 2019 13:24
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация