UkraineNOW

 

 

Искать


 

Вівторок, 08 Жовтень 2019 11:45

Фахівцями ГУ Держпраці проведено Раду фахівців будівельної галузі

Оцените материал
(0 голосов)

Фахівцями ГУ Держпраці проведено Раду фахівців будівельної галузі

    Фахівцями відділу державного нагляду в будівництві, за об’єктами котлонагляду та підйомними спорудами Управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки спільно з посадовими особами інших структурних підрозділів Головного управління Держпраці у Луганській області проведена Рада фахівців будівельної галузі.

    У заході також взяли участь фахівці підприємств будівельної галузі Луганської області, представник Луганської обласної організації профспілки працівників МЖК та КМС України та представник Фонду соціального страхування України у Луганській області. В ході Ради її учасники розглянули наступні питання.

    Державні інспектори Головного управління Держпраці у Луганській області доповіли членам Громадської ради про питання безпеки при виконанні будівельних робіт. Особливу увагу було звернено на оформлення нарядів – допусків на виконання робіт підвищеної небезпеки, та виключення формального підходу до їх оформлення, допуск працівників до виконання робіт підвищеної небезпеки, дію відповідальних за проведення робіт підвищеної небезпеки а також проведення інструктажів для працівників які будуть виконувати ці роботи. Про атестацію робочих місць за умовами праці, деякі особливості організації та проведення попереднього та періодичних медичних оглядів працівників, зайнятих на важких роботах, роботах із шкідливими чи небезпечними умовами праці, або таких, де є потреба у професійному доборі, та осіб віком до 21 року. На своєчасне отримання дозволу на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки, а також декларації відповідності матеріально - технічної бази вимогам Законодавства з питань ОП.

    Завідувач сектору страхових експертів з охорони праці Сєвєродонецького міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Луганській області,страховий експерт з охорони праці проінформував про нещасні випадки що стались за 3 квартали 2019 року, про рівень проведення профілактичних заходів спрямованих на запобігання нещасним випадкам на виробництві, професійним захворюванням та іншим випадкам загрози життю або здоров’ю працівників.

    За результатами обговорення зазначеної інформації вирішили: довести до відома працівників підприємства інформацію, отриману під час проведення Круглого столу, загострити увагу працюючих на порядок дій працівників під час настання нещасного випадку та надання повідомлення про настання нещасного випадку.

    З метою попередження виробничого травматизму протягом 2019 року забезпечити проведення профілактичних заходів, спрямованих на поліпшення стану промислової безпеки та охорони праці на підприємствах відповідно до вимог законодавчих та інших нормативно-правових актів з охорони праці.  

 

Прочитано 268 раз Последнее изменение Вівторок, 08 Жовтень 2019 11:49
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация