UkraineNOW

 

 

Искать


 

Четвер, 03 Жовтень 2019 05:20

Засідання Лисичанської міської ради з питань безпечної життєдіяльності населення міста

Оцените материал
(3 голосов)

26 вересня 2019 року відбулось засідання Лисичанської міської ради з питань безпечної життєдіяльності населення міста.

Одним з питань порядку денного було розгляд стану готовності вугільних шахт ПАТ «Лисичанськвугілля» до безпечної та безаварійної роботи в осінньо-зимовий період 2019-2020 років.

На засіданні була заслухана інформація начальника управління гірничого нагляду Головного управління Держпраці в Луганській області в якій визначено про низькій рівень підготовленості вугільних підприємств до роботи в осінньо-зимовий період.

Протягом серпня 2019 року управлінням гірничого нагляду проведено відповідний моніторинг, за результатами якого встановлено, що на шахтах ПАТ «Лисичанськвугілля» із запланованих 269 заходів з підготовки до зимового періоду виконано 132, що складає 63%.

Відзначено, що в ПАТ «Лисичанськвугілля» в експлуатації знаходиться 6 промислових котелень обладнаних 16 котлоагрегатами, з яких в робочому стані на даний час знаходиться 6 котлів, ремонтні роботи на котлах не закінчені. З 8 калориферних установок в робочому стані тільки 4.

В рішенні наради було наголошено про необхідність прийняття невідкладних зусиль для виконання запланованих заходів щодо підготовки до роботи в осінньо-зимовий період 2019-2020 років до початку опалювального сезону вугільні шахти та отримання паспортів готовності.

Прочитано 352 раз
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация