UkraineNOW

 

 

Искать


 

Четвер, 03 Жовтень 2019 05:10

Семінар для працівників освітніх закладів Марківського району

Оцените материал
(0 голосов)

Минулого тижня у відділі освіти Марківської районної державної адміністрації за участі інспекторського складу відділу державного нагляду в АПК, СКС на транспорті і у зв’язку Управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки ГУ Держпраці у Луганській області відбувся семінар для працівників освітніх закладів Марківського району. В ході роботи семінару учасники ознайомилися з результатами аналізу виробничого травматизму за перше півріччя 2019 року, інформацією про причини та наслідки нещасних випадків виробничого характеру, які трапилися на підприємствах соціально-культурної сфери Луганської області в поточному році. Було обговорено заходи попередження подібних нещасних випадків в майбутньому.

Також увагу присутніх було акцентовано на стані охорони праці в закладах соціально-культурної сфери Луганської області, зокрема, було поінформовано про функції Державної служби України з питань праці, а також нагадано основні вимоги до змісту, побудови і викладення інструкцій з охорони праці, що діють в межах підприємств.

Другим питанням роботи семінару було ознайомлення освітян із основними змінами та новими нормами Порядку розслідування та обліку нещасних випадків. Зокрема, інспектор довів до відома присутніх на заході вимоги порядку розслідування у разі настання нещасного випадку на виробництві в частині термінів надсилання повідомлення до Державної служби України з питань праці.

Прочитано 270 раз
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация