UkraineNOW

 

 

Искать


 

Понеділок, 30 Вересень 2019 10:24

Засідання колегії Головного управління Держпраці у Луганській області

Оцените материал
(10 голосов)

Чергове засідання колегії Головного управління Держпраці у Луганській області, яке відбулося 27 вересня 2019 року під головуванням т.в.о начальника, заступника начальника Головного управління, було присвячене готовності вугільних шахт Луганської області до роботи в осінньо-зимовий період 2019-2020 років, визначення спільних дій для зниження рівня професійної захворюваності, а також стану охорони праці та промислової безпеки на підприємствах гірничорудної промисловості Луганської області. До участі в заході були запрошені керівники вугільних підприємств, голови профспілок вугільної промисловості, представники Фонду соціального страхування України у Луганській області, керівники медичних установ, посадові особи Головного управління.

Начальник управління гірничого нагляду доповів про результати проведеного моніторингу щодо готовності піднаглядних вугільних підприємств до роботи в осінньо-зимовий період 2019-2020 років. Встановлено, що на шахтах ПАТ «Лисичанськвугілля» із запланованих 269 заходів виконано 132, тобто виконання складає 63%. В ДП «Первомайськвугілля» із запланованих 238 заходів виконано 167, виконання складає 70%. Звернув увагу керівників об’єднань на низку проблемних питань. Колегія заслухала звіти головних механіків, директорів шахт про шляхи усунення виявлених недоліків.

Начальник відділу державного нагляду у сфері гігієни праці Головного управління проінформувала присутніх що протягом поточного року спостерігається зростання рівня професійної захворюваності на вугільних підприємствах Луганської області. За 9 місяців 2019 року по ПАТ «Лисичанськвугілля» зареєстровано 73 випадків професійних захворювань проти 59 за аналогічний період минулого року, по ДП «Первомайськвугілля» зареєстровано 74 випадків професійних захворювань проти 33 за аналогічний період минулого року.

Після доповіді в.о. начальника відділу профілактики страхових випадків, страхового експерта з охорони праці управління Фонду соціального страхування України у Луганській області про причини профзахворюваності, представники підприємств, відповідальні за стан охорони праці відзвітували про заходи запобігання захворюванням працівників, викликаних дією шкідливих умов праці.

Завідувач поліклініки КП «Попаснянська центральна районна лікарня», на базі якої проводяться періодичні медичні огляди, зазначив, що відсутність єдиної медично-інформаційної бази карток, дозволяє працівникам мати декілька медичних карток, що перешкоджає якісному проведенню медоглядів.

Колегія прийняла до уваги пропозиції Фонду соціального страхування та медичних закладів щодо пріоритетних напрямків роботи з проблемою профзахворюваності. Для підвищення рівня обізнаності населення щодо проходження періодичних медичних оглядів Фонду соціального страхування України у Луганській області було запропоновано провести роз’яснювальну роботу серед страхувальників.

Головуючий підсумував результати засідання колегії та зауважив, що вирішення проблематики профзахворюваности потребує поглиблення взаємодії всіх зацікавлених сторін.

Прочитано 431 раз Последнее изменение Понеділок, 30 Вересень 2019 13:24
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация