Искать


 

Четвер, 24 Березень 2016 08:45

Огляд превентивних заходів на підприємствах галузі енергетики та машинобудування з 15 по 18 березня

Оцените материал
(0 голосов)

Огляд превентивних заходів на підприємствах галузі енергетики та машинобудування з 15 по 18 березня

На минулому тижні фахівці Головного управління Держпраці у Луганській області, відділу   державного нагляду в енергетиці, металургії та у машинобудуванні провели ряд превентивних заходів щодо охорони праці на підприємствах області.

Зокрема, проведено 2 наради:

16 березня була проведена нарада щодо утримання металевих конструкцій будівель, настилів, ремонтних та перехідних площадок, наявності перильного огородження та організації безпечного виконання робіт на висоті на ТОВ «Листрансмаш».

17 березня була проведена нарада щодо утримання металевих конструкцій будівель, настилів, ремонтних та перехідних площадок, наявності перильного огородження та організації безпечного виконання робіт на висоті на ПрАТ «СНПО «Імпульс».

Також було надано 4 консультації:

15 березня для ТОВ "ПБФ «Профіль», м. Сєвєродонецьк, на тему:

«Управління охороною праці та обов'язки роботодавця».

17 березня для ТОВ НКП "Технотрейд", м. Сєвєродонецьк, на тему: «Охорона праці при роботі на комп'ютері».

18 березня для ДП "Сєвєродонецький авторемзавод", м. Сєвєродонецьк, на тему: «Обов'язкові медичні огляди працівників певних категорій» і з РЕМ ТОВ "ЛЕО",   м. Щастя, на тему: «Порядок проведення навчання і перевірки знань з питань охорони праці».

17 березня за зверненням Щастинського РЕМ ТОВ «Луганське енергетичне об'єднання» інспекторами ГУ Держпраці прийнято участь у роботі комісії з перевірки знань з охорони праці у працівників в смт. Петрівка.

 

Прочитано 782 раз
Автор

Автор-редактор статей

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация