UkraineNOW

 

 

Искать


 

Вівторок, 24 Вересень 2019 12:05

Семінар на тему «Проведення атестації робочих місць за умовами праці»

Оцените материал
(1 Голосовать)

Відділом експертизи умов праці управління з питань праці Головного управління Держпраці у Луганській області був проведений семінар на тему «Проведення атестації робочих місць за умовами праці» з працівниками ВП «Інформаційно – Обчислювальний Центр» ПАТ «Лисичанськвугілля».

Під час семінару учасники обговорили питання якісного проведення атестації робочих місць за умовами праці та отримали роз’яснення щодо:

  • норми Закону України «Про охорону праці», а саме – ст. 7, 8, 13, які регулюють відносини між роботодавцем та працівником в частині надання пільг та компенсацій за роботу в шкідливих умовах праці, забезпечення засобами індивідуального захисту, організації атестації робочих місць та вживання заходів до усунення небезпечних і шкідливих для здоров'я виробничих факторів;
  • статті 13 Закону України «Про пенсійне забезпечення»;
  • постанови Кабінету Міністрів України від 01.08.92 № 442 «Про порядок проведення атестації робочих місць за умовами праці»;
  • постанови Міністерства праці України від 01.09.92 № 41 «Методичні рекомендації для проведення атестації робочих місць за умовами праці»;
  • державних санітарних норм та правил «Гігієнічна класифікація праці за показниками шкідливості та небезпечності факторів виробничого середовища, важкості та напруженості трудового процесу», затверджені наказом МОЗ № 248 від 08.04.2014.

Наприкінці заходу інспектор ГУ Держпраці у Луганській області відповів на додаткові питання присутніх, та також нагадав: строки проведення атестації встановлюють, виходячи з вимог Порядку № 442 (атестація робочих місць має бути проведена в строки, передбачені колективним договором, але не рідше ніж 1 раз на 5 років).

Завдяки цьому семінару працівники ВП «Інформаційно – Обчислювальний Центр» отримали відповіді на актуальні для них питання щодо проведення атестації робочих місць.

В результаті спільного обговорення було прийнято рішення про подальше співробітництво та планування виробничої діяльності підприємства з урахуванням розглянутих питань.

Головний державний інспектор відділу експертизи умов праці В. Корінний

Прочитано 294 раз
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация