UkraineNOW

 

 

Искать


 

Понеділок, 23 Вересень 2019 10:41

Тренінг із технік ефективних комунікацій для подолання незадекларованої праці

Оцените материал
(2 голосов)

19 вересня у місті Краматорск було проведено тренінг із технік ефективних комунікацій для подолання незадекларованої праці, в рамках проекту ЄС-МОП «Зміцнення адміністрації праці з метою покращення умов праці і подолання незадекларованої праці» для інспекторського складу Головного управління Держпраці у Донецькій області.

Роботу тренінгу модерувала заступник начальника відділу державного нагляду у сфері трудових відносин управління з питань праці Головного управління Держпраці у Луганській області Марина Мартинюк.

Під час заходу було наголошено, що комунікативні навички - навички ефективного спілкування як з роботодавцем так із працівниками, легкість встановлення контакту, отримання необхідної інформації, вміння співпрацювати і наполягати на дотриманні норм чинного законодавства.

Під час тренінгів інспекторам праці були роз’яснені етапи комунікацій, опрацьовані стандартні техніки комунікації, адаптованої для роботи інспекторів праці, роботу із запереченнями, алгоритми їх вирішення, особливу увагу приділено поведінці у конфліктній ситуації: причини виникнення, рівні конфлікту у роботі інспектора, стратегії поведінки у конфлікті, протидія тиску, та інше.

Прочитано 311 раз Последнее изменение Понеділок, 23 Вересень 2019 11:38
Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

Дополнительная информация